Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Aktualności 8 kwietnia 2019

Z gmin do pracy w mieście

Posady w Urzędzie Miejskim zaproponował im prezydent Marek Materek, a pracowali w urzędach gmin powiatu starachowickiego.

 

Radna Powiatu, Izabela Wrona jest od 1 kwietnia br. zatrudniona w Urzędzie Miejskim w Starachowicach na stanowisku inspektora w Zespole Organizacyjnym. Do jej obowiązków należy wdrażanie i koordynowanie projektów związanych z młodzieżą, inicjowanie i koordynacja działań o charakterze promocyjnym, współorganizacja imprez o charakterze kulturalnym, prowadzenie spraw związanych z repatriacją osób narodowości polskiej lub pochodzenia polskiego, obsługa techniczno – organizacyjna posiedzeń kolegium prezydenta, a także zastępowanie rzecznika prasowego podczas nieobecności. Dotychczas pracowała w Urzędzie Gminy w Pawłowie.

W Referacie Gospodarki Komunalnej, Dróg i Ochrony  Środowiska zatrudniony został natomiast Ernest Kumek, który do tej pory pracował w Urzędzie Gminy w Brodach, a nowym kierownikiem Referatu Nieruchomości została Marzena Gębura, która do starachowickiego urzędu również trafiła z Brodów.

– Dobry zespół pracowników to podstawa do tego, żeby miasto mogło się rozwijać – napisał na swoim profilu prezydent Starachowic, Marek Materek. – Mam przyjemność kierować dobrym zespołem.

Izabela Wrona do starachowickiego Magistratu przyszła z UG Pawłów. Będzie pracownikiem Zespołu Organizacyjnego

W Referacie Gospodarki komunalnej, Dróg i Ochrony Środowiska zatrudniony został Ernest Kumek, wcześniej pracował w UG Brody

(azab)