Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 9 kwietnia 2019

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Wiele się będzie działo. Jeśli pragniesz atrakcji towarzyskich, to twoje życzenia się spełnią. Natomiast jeżeli tęsknisz za wieczorem przy dobrym filmie albo wypadem na rower, to masz to zapewnione. Będziesz się czuł dobrze przez cały tydzień, a w niektórych momentach nawet doskonale. Poprawią się twoje relacje z ludźmi, a już szczególnie z najbliższymi. Przeprosisz się z dziećmi lub swoją drugą połową.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Aura nadchodzących dni sprzyja sumiennej pracy oraz realizacji nowych pomysłów. Poradzisz sobie nawet z nadprogramowymi zadaniami, zabłyśniesz przed przełożonymi nowatorskim rozwiązaniem. A dzięki swojemu urokowi osobistemu wyjaśnisz zawodowe nieporozumienia z kolegami. Przebaczą ci bardzo szybko złośliwości, które im robiłeś i znów razem wybierzecie się na kawę lub piwo.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Coraz częściej zaczniesz się zastanawiać nad swoim wyglądem, obserwować innych i się porównywać. To czas, gdy zechcesz coś w sobie zmienić, może nawet poprawić czy odnowić. Niektóre z pań zdecydują się na drobne korekty urody, a panowie zaczną pracować nad wystającym po zimie brzuszkiem. Przywiązujesz teraz wagę do tego, jak odbierają cię inni, więc popracujesz nad tym, żeby się do nich lepiej odnosić.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Lepiej słuchaj, o czym rozmawiają twoje dzieci albo koledzy w pracy. Bo to może dotyczyć ciebie i waszych wspólnych, bardzo ważnych spraw. Jeśli nie będziesz zwracał uwagi na to, co się aktualnie dzieje, możesz coś ciekawego przeoczyć. Trzeba będzie wysłuchać czyichś skarg i zwierzeń, niekoniecznie doradzić, ale przynajmniej wyrazić współczucie. Rozsądzisz jakiś spór lub wyjaśnisz wątpliwości.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Czas sprzyja planowaniu atrakcji na najbliższą wiosnę. Dużo czasu spędzisz z rodziną. Porozmawiacie o tym, co chcielibyście wspólnie robić. W planach będą wycieczki w góry albo zwiedzanie zabytkowych miejsc. Poza tym omówicie różne ważne sprawy, także te wywołujące spory. Porozmawiacie o tym, dlaczego ostatnio idzie wam zbyt dużo pieniędzy na codzienne zakupy. I dojdziecie, co tak drogo kosztuje.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Planety sprzyjają zawieraniu nowych znajomości na spacerach, na basenie lub w kolejce w aptece, a także innych miejscach, do których codziennie uczęszczasz. Do pary szukaj wesołych i zabawnych osób, z którymi nie będziesz się nudzić. Będziesz zła na kogoś, kto często prosi cię o pożyczkę. Zacznie się ociągać z oddaniem pieniędzy, ale jakoś sobie z nim w końcu poradzisz. Jednak niektórym trzeba zdecydowanie odmówić.

 

 Waga (24 września – 23 października)

Przez ten tydzień zabierzesz się za sprawy, które wymagają znacznie cięższej pracy. Jedni będą musieli dłużej posiedzieć w firmie, inni zabiorą się za remont mieszkania lub generalne porządki. Najdzie cię ochota, aby coś zmienić w swoim otoczeniu albo wymienić samochód na nowszy model. Problemem będzie tylko, czy stać cię na takie wydatki, jakie chodzą ci po głowie, lecz ta kwestia niebawem się wyjaśni.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Spotkasz się z sympatią ludzi, poprawi ci się humor i będziesz wesoły do końca tygodnia. W  pracy nie opuszczaj narad i zebrań, nie pozwól, żeby inni przejęli twoje obowiązki i aby ważne decyzje zapadały bez ciebie. W domu okażesz pozytywne uczucia, spędzicie przynajmniej jedno radosne popołudnie, które na długo zapadnie wam w pamięć. Będziesz miał intuicję w interesach, wycofasz się z nierentownych projektów.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Przed tobą dyskusje i wystąpienia. Całkiem możliwe, że zaprezentujesz się przed większą publicznością, wystąpisz w charytatywnym koncercie lub pomożesz komuś w potrzebie. Nie obawiaj się, przekonasz wszystkich do swoich pomysłów i znajdziesz pomocników do dalszych działań. Wieczory przeznaczysz na relaks w gronie najbliższych. Unikaj zatłoczonych marketów, bo możesz zwątpić w nich w sens życia.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Ogarnie cię ożywcza energia. Czas sprzyja wyjazdom, wycieczkom, spotkaniom, a może nawet randkom, jeśli możesz sobie na nie pozwolić. Ciesz się tym i nie zaczynaj jeszcze wiosennych porządków, bo na razie szkoda na nie czasu. Przed tobą spontaniczne spotkania, wypady ze znajomymi. To także dobry moment na odkrywanie nowych talentów i uczenie się czegoś nowego. Koniecznie zainwestuj w swoje wykształcenie i umiejętności.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Zamiast narzekać, że nudzi ci się w związku, lepiej pomyśl, jak go ożywić. Planety dodadzą ci odwagi, podsuną pomysły, jak tego dokonać. Poczujesz się dzięki temu o wiele lepiej w swoim ciele. Przestaniesz zwracać uwagę na zmarszczki czy fałdki na brzuchu. Dojdziesz do wniosku, że lubisz być sobą. W domu konflikty wreszcie przycichną. Bliscy staną się uczynni i weseli, zechcą spędzać z tobą więcej czasu.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Uważaj na ludzi pewnych siebie i chciwych, bo mogą zechcieć cię wykorzystać. Jeśli ktoś cię zdenerwuje, to trzymaj nerwy na wodzy i spokojnie oddychaj, a szybko ci przejdzie. W pracy bądź uważny, zachowaj czujność i ostrożność na drodze. Uważaj także na przejściach dla pieszych, bo możesz trafić na jakiegoś szaleńca. W trakcie porządkowania papierów znajdziesz jakieś zagubione dokumenty i coś ważnego sobie przypomnisz.

 

 

Georgina