Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Aktualności 15 kwietnia 2019

Będą utrudnienia w ruchu na ul. Granicznej

Rusza modernizacja ul. Granicznej w Starachowicach wraz z urządzeniem miejsc postojowych i przebudową kanalizacji deszczowej. W związku z prowadzonymi pracami wystąpią utrudnienia w ruchu.

 Inwestycja będzie realizowana etapami, najpierw z ruchu wyłączony zostanie pierwszy odcinek od ul. Majówka do bloku przy ul. Granicznej 12, a w kolejnym etapie do ul. Kopalnianej. Prace, zgodnie z deklaracją wykonawcy, potrwają od 15 kwietnia do 30 sierpnia. Wykonawcą jest wyłoniona w drodze przetargu firma PRD Adrian Cieśla.

Inwestycja zakłada wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego na odcinku o długości 262,97 m – od skrzyżowania z ul. Majówka do ul. Kopalnianej. W ramach prac zaplanowano m.in.; przebudowę kanalizacji deszczowej, wykonanie nawierzchni ulicy wraz z wyniesieniem skrzyżowania w celach bezpieczeństwa, wykonanie nawierzchni chodników, zjazdów i parkingów,  regulacja urządzeń typu zasuwy, hydranty, studzienki, włazy itp. wykonanie zieleni w formie trawnika, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.