Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przed tobą wiele dobrych okazji zarówno w życiu towarzyskim, jak i w interesach. W sklepie trafisz na świetne promocje i zrobisz duże zakupy, nie nadwyrężając portfela. Ktoś z rodziny zaprosi cię na ważną uroczystość, jakąś okrągłą rocznicę, urodziny lub chrzciny. Przeżyjesz przygotowania do niezwykłej wycieczki. Spotkasz także ludzi, którzy czegoś pożytecznego cię nauczą. Zdobędziesz wiedzę, która w przyszłości ci się przyda.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Spotkasz wielu wesołych ludzi, którzy wytłumaczą ci, że życie wcale nie jest żadną udręką i nie ma się co trapić, gdy zdrowie dopisuje i jest co do garnka włożyć. Poza tym zaproponują ci wspólne zajęcia i robienie czegoś dobrego dla innych. Jeśli przestaniesz tyle myśleć o sobie i wciąż się przejmować swoją sytuacją, to znacznie ci ulży. Przemyślisz wszystko na spokojnie i wróci ci humor. Wkrótce staniesz się bardzo wesołym człowiekiem.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Planety w tym okresie będą sprzyjały sprawom finansowym. Wreszcie poczujesz lekką ulgę i zauważysz finansową górkę. Kupisz sobie to, co chciałeś. Będziesz miał szczęście przy robieniu zakupów, ale także w sprawach sercowych. Unikaj dyskusji z osobami, które mają inne od ciebie poglądy, szczególnie na tematy polityczne, bo tylko się zdenerwujesz, może nawet pokłócisz, i narobisz sobie wrogów.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Lekki stres zmobilizuje cię do zajęcia się tym, co ważne. W pracy dojdą ci dodatkowe obowiązki, a w domu trzeba będzie przygotować ważne przyjęcie. Przypomnisz sobie o dobrych znajomych, przyjaciołach, którzy kiedyś stali obok ciebie, powspominasz i od razu się lepiej poczujesz. Tym bardziej że prawdopodobnie spotkasz kogoś ważnego z przeszłości. Ogarnie cię lekka nostalgia, lecz potem się odprężysz i wyluzujesz.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Czas sprzyja rzucaniu nałogów. Palacze mogą teraz spróbować powalczyć ze sobą, a ci, którzy za dużo jedzą lub przesadzają ze słodyczami, wreszcie zdecydują się na diametralne ograniczenia. Będziesz umiał rozmawiać ludźmi. Dogadasz się z szefem, żeby ci lepiej płacił, albo z kolegą z pracy, żeby zastępował cię w trudnych momentach. Będzie ci lżej, nie napracujesz się tyle, co ostatnio, a i tak dobrze zarobisz.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Całkiem możliwe, że na kilka dni wyjedziesz. Ci, którym obowiązki na to nie pozwolą, przynajmniej będą myśleć o jakiejś wycieczce, planować, a może nawet organizować. Przed tobą ciekawe przeżycia. Dostaniesz zaproszenie na wystawę albo premierę sztuki, a w ostateczności pójdziesz na fajny film do kina. Dobrze zrozumiesz się z kimś z pracy albo z tego samego podwórka. Wspólnie zaplanujecie jakieś szaleństwo.

 

Waga (24 września – 23 października)

Zajmiesz się jakimiś interesującymi sprawami. Będziesz rozwiązywała zagadki i odkrywała tajemnice. To czas dla tych, którzy lubią historię, ciekawostki z przeszłości i wciąż czegoś nowego poszukują. Wpadniesz na niesamowite pomysły, spotkasz wyjątkowych ludzi, którzy urozmaicą twój czas. Wysłuchasz wykładów, prelekcji, dowiesz się czegoś nowego i stwierdzisz, że życie wcale nie jest nudne, lecz pełne niespodzianek.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Znajomi wreszcie przestaną ci zawracać głowę prośbami, pomysłami lub pytaniami. Będziesz mógł się skupić na swoich sprawach. Pozałatwiasz wszystko, co ważne w urzędach, zapiszesz się na jakieś kursy i podpiszesz ważne umowy. Życie zacznie teraz przyspieszać. Wciąż będziesz coś załatwiać, codziennie gdzieś gonić. Powodem mogą być zarówno remont w domu, jak i przygotowania do pewnej ważnej uroczystości.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Zaczniesz się zastanawiać nad przyszłością. Głowę ci będą zajmowały rozmyślania nad tym, co robisz dobrze, a co źle. Zastanowisz się, co możesz zmienić, co poprawić, a z czego zrezygnować. Będziesz szukać odpowiedzi na różne ponadczasowe pytania. Ci, którzy czegoś szukają, w końcu to znajdą, niekoniecznie nastąpi to jednak jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Przed tobą kilka ostrych, ale bardzo ciekawych dyskusji na tematy światopoglądowe.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Oczekuj ważnej wiadomości. Zapewne odezwą się do ciebie znajomi lub krewni, którzy mieszkają gdzieś daleko. Całkiem możliwe, że cię odwiedzą i trzeba ich będzie godnie ugościć. Nie bierz kredytów, nie pożyczaj pieniędzy, bo potem ciężko ci będzie je zwrócić i narobisz sobie kłopotów. Nie uciekaj zbyt wcześnie z pracy, bo jesteś pod obserwacją szefa lub zazdrosnych współpracowników.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Jesteś w świetnym nastroju. Z łatwością rozwiążesz jakiś problem rodzinny, zarobisz dodatkowe pieniądze albo przynajmniej kogoś rozbawisz i poprawisz mu humor. To jest jednak zawsze jakiś dobry uczynek. Twoja intuicja skieruje cię we właściwe miejsce, do właściwych ludzi. Aura sprzyja odkrywaniu właściwej drogi życia, więc jeśli ostatnio miałeś jakieś problemy, gdzieś się pogubiłeś, to zawrócisz w dobrym kierunku.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Machniesz ręką na różne zachcianki domowników i powiesz im, żeby sami je spełniali. Przy okazji się czegoś pożytecznego nauczą i ulżą ci w obowiązkach, a ty będziesz się mógł zająć swoim rozwojem i przyjemnościami. Nie ma to jak trochę odpocząć po trudach życia codziennego, zająć się tym, co się najbardziej lubi. Uzdolnieni plastycznie zaczną malować, zapaleni podróżnicy wyjadą w góry, a ci, którzy lubią muzykę, pójdą na koncert.

 

Georgina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *