Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Informacje sportowe 16 kwietnia 2019

Rośnie medalowa kolekcja

Dragon

Sześć medali Mistrzostw Polski Low Kick Juniorów zdobyli zawodnicy starachowickiego Dragona.

W trwającym trzy dni turnieju w Nowym Targu udział wzięło około 300 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Finałem była walka o tytuł Mistrza Polski low-kick juniorów.  W zawodach, 5 – 7 kwietnia br. stoczono blisko 130 pojedynków. Kickbokserzy Dragona przywieźli sześć medali.

W formule low kick złoto zdobyły juniorki: Alicja Siebyła (- 48 kg) i Julia Wojtan (- 52 kg), a Weronika Barańska (+ 60 kg), Wiktoria Czyżewska (- 60 kg) i Kamil Gunia (- 60 kg) zostali srebrnymi medalistami mistrzostw. Brąz wywalczył natomiast junior starszy, Adrian Gunia (- 63,5 kg). Podopieczni Marka Jasińskiego i Marcina Kija zajęli drugie miejsce drużynowo w kategorii juniorów.