Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Informacje sportowe 16 kwietnia 2019

Z piłkarskich boisk

Źle zakończyła się 20. kolejka rozgrywek naszych piłkarzy. Star przegrał w Suchedniowie, a Kamienna uległa u siebie Granatowi Skarżysko.

 

Klasa Okrêgowa

*Orlicz Suchedniów – Star Starachowice 2:0.

IV liga

*Kamienna Brody – Granat Skarżysko – Kamienna 2:5

 

Klasa A, grupa III

*Zryw Zbigniewice – GKS Arka Pawłów 1:0

Klasa B, grupa III

*Łazy Starachowice – Koprzywianka Koprzywnica 5:0 (3:0). Bramki: Maciej Grudniewski (2), Emil Madejski, Tomasz Gralec i Hubert Ciepluch po 1.

Œwiêtokrzyska Liga Trampkarzy Starszych

*Juventa/Celsium Starachowice – Victoria Mniów 9:0. Bramki: Wiktor Miernik x4, Adrian Cieśla x2, Jacek Safian x2, Kacper Ostrowski.

Œwiêtokrzyska Liga Juniorów M³odszych

*Juventa Starachowice – Futsal Nowiny 2:0 (1:0). Bramki: Maciej Moskwa, Dawid Szymański.

Juventa: Strzelec – Wasilewski, Michalczyk, Grzywalski (Betlejewski ), Moskwa (Wolak) – Białczak, Śmiech (Jopek), Glina (Kowal) – Kutera (Bator), Szymański (Nowak), Hamera (Malinowski). Trenerzy: Artur Mikos i Zdzisław Spadło

Œwiêtokrzyska Liga M³odzików Starszych

*Juventa – Korona Kielce 13:0 (9:0).
Juventa: Półtorak, Kozera, Migus, Fedor, Sepioło, Radło, Kalista, Adamczyk, Kuźdub, Skoczylas, Świtoń, Foremski, Różalski, Życiński.

Œwiêtokrzyska Liga M³odzików M³odszych

*Juventa – Kadet Ostrowiec Świętokrzyski 1:0. Bramka: Krzysztof Kwiecień.

Juventa: Grunt, Sowa, Kwiecień, Jeziorski, Gawlik, Radło, Zarzycki, Banaszczyk, Rożek, Latosek, Peryt, Kubicki.Trener: Artur Anduła.

Okrêgowa Liga M³odzików M³odszych

*Juventa – OKS Opatów (0:1).

Juventa: Nowak, Pięciński, Zieja, Zielonka, Ruszkiewicz, Matysek, Księżki, Kalinowski, Tokarski, Welenc, Pastuszka, Bielakowski, Gałka, Garbala i Pocheć. Trener: Piotr Dejwore

Klasa A Radom grupa I

*Polonia Iłża – Magawat Świerże Górne13:1 (7:1). Bramki: Kaczmarczyk, Baran (2), Dynya (3), Niewczas, Turczyk, Niewczas, Piątkowski, Kolecki (kar.), Godzisz, Kutera.

Polonia Iłża: Jabłoński, Podsiadły, Gałczyński (Prokopczyk), Kolecki, Baran, Godzisz, Kaczmarczyk (Piątkowski), Cheda, Kopciał (A. Wątorski), Niewczas (Dusiński), Dynya, Turczyk (Kutera). Trener: Piotr Wątorski.

 

 

 

 

Następna kolejka 20 kwietnia

*Star Starachowice – Sparta Kazimierza Wielka

(20.04. godz. 15.00)

*Alit Ożarów – Kamienna Brody

(17.04. godz. 16.30)

*Łysica Bodzentyn – Kamienna Brody

(20.04. godz. 15.00)

*OKS Opatów – GKA Rudki

(20.04.godz. 15.00)

*GTS Raków – FKS Łazy Starachowice

(20.04. godz. 11.00)

*Arka Pawłów – Piast Osiek

(20.04. godz. 12.00)

*Gryfia Mirów – Polonia Iłża

( 27.04.)

                                                         (az)