Horoskop dla Ciebie

 

  Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety przyniosą ożywienie w twoim życiu sercowym i towarzyskim. Poczujesz do kogoś miętę i to ze wzajemnością. Pamiętaj jednak, aby robić to, co nakazuje rozsądek. Wybieraj proste rozwiązania i nie komplikuj sobie życia. Jeżeli coś cię zaboli, to nie marudź i nie obkładaj się poradnikami, nie szukaj rozwiązania w internecie, lecz idź do lekarza. W domu i w pracy sprawy będą się toczyć swoim stałym trybem, bez niespodzianek.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Zachowasz spokój i będziesz miał odwagę iść naprzód. Poradzisz sobie ze wszystkim, nawet trudnymi problemami, które przed tobą staną, a na koniec czeka cię nagroda. Tempo życia wzrośnie, pojawią się nowe zadania, które bez ociągania zrealizujesz. Czeka cię także bieganie po mieście i załatwianie różnych spraw, swoich lub najbliższych. Trzeba będzie czekać w kolejkach, ale nie zabraknie ci cierpliwości.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Być może wciąż narzekasz na gorszą formę, ale idzie ku lepszemu. Katar lub przeziębienie wkrótce miną, zły humor także ci przejdzie. Tydzień pod znakiem sympatycznych kontaktów towarzyskich i zawodowych. Dostaniesz propozycje wobec których nie musisz być podejrzliwy. Idealny czas na poznawanie nowych osób. Całkiem możliwe, że wśród nich będzie ktoś, z kim się zaprzyjaźnisz i razem zaczniecie uprawiać jakiś sport.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Najlepiej zrobisz, jeśli skupisz się na porządkach. Kiedy wokół panuje bałagan, to i w głowie czujesz mętlik. Pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, robiąc przestrzeń dla czegoś nowego. Lodówkę będziesz miał pełną i pofolgujesz sobie w sprawach kulinarnych. Rodzina będzie bardzo zadowolona, ale ty nieco przybierzesz na wadze i trzeba będzie zacząć myśleć, jak się tego pozbyć.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Pożegnaj się z osobami, które ciągną cię w dół i namawiają do robienia rzeczy, które nie są dla ciebie dobre i nie podobają się twojej rodzinie. Dzięki temu zaczniesz czuć się wolny i gotowy na wyzwania. W pracy będzie nieco turbulencji, ale zachowasz spokój, złapiesz oddech i pójdziesz dalej. Przyjdzie odpowiedni moment na robienie zakupów, zwłaszcza takich, podczas których trzeba się będzie wykazać dobrym gustem.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Aura trochę nerwowa, wszyscy się będą spieszyć. Być może wbrew wcześniejszym planom trzeba będzie gdzieś pędzić lub się pakować. Załatwisz na mieście sprawy zawodowe, odwiedzisz urzędy i zrobisz dodatkowe zakupy, czym uradujesz swoją rodzinę. Pamiętaj o tym, co kto lubi, a sprawisz wszystkim wiele radości. Co prawda nie odpoczniesz, ale widać przy tobie miłe towarzystwo. Możliwe, że wybierzesz się gdzieś w większym gronie.

 

Waga (24 września – 23 października)

Planety sprzyjają podróżom, odwiedzaniu dużych sklepów lub targów, a także wystaw. Koniecznie znajdź trochę ciszy, by pomyśleć o sobie. Dużo słuchaj, a mniej mów. W twoim życiu zawodowym pojawi się ktoś, z kim możesz stworzyć zgrany zespół, a już z całą pewnością ci pomoże, jeśli pojawią się jakieś problemy. Wiele wskazuje, że weekend spędzisz w domu, z rodziną i wreszcie dobrze wypoczniesz.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Już na początku tygodnia zauważysz ożywienie w interesach. Pieniądze będą szybciej się rozchodzić, ale też dostaniesz jakieś nowe zlecenie lub zdobędziesz dodatkową pracę i to się wyrówna. Przed tobą ciekawa znajomość. Możesz spotkać kogoś, kto otworzy przed tobą nowe horyzonty i pokaże ci, jak ciekawiej i barwniej żyć. Zauważysz, że masz przed sobą nowe możliwości, których wcześniej nie widziałeś.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Trochę napięć i konfliktów, ale za to twoje nadzieje mogą się spełnić. Zrealizujesz plany, które są dla ciebie bardzo ważne. To odpowiedni czas na wszelkie początki. Można wyciągnąć rower i przygotować go do wycieczek, zapisać się na basen albo powrócić do przerwanej nauki języka obcego. Wszystko ci będzie dobrze szło, szczególnie nauka czegoś nowego. Na dodatek zauważysz, że otaczają cię bardzo mili i życzliwi ludzie.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Dobrze poczujesz się wśród ludzi, zrobisz wrażenie, świetnie przeprowadzisz trudne rozmowy. Niewykluczone są nowe kontakty zawodowe lub w dziedzinie, która jest twoją pasją. Możesz rozpoczynać nową pracę, a już niebawem odniesiesz sukces. Powodzenie czeka cię w sprawach urzędowych. Ktoś szybko rozpatrzy twoje podanie, uzyskasz pozwolenia, zdobędziesz potrzebne dokumenty i zaświadczenia.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Rób to, co uważasz za słuszne i zgodne z twoimi zasadami, a los ci będzie sprzyjał. Dużo czasu spędzisz w domu i wcale nie będziesz się nudził. Wybierzesz się na zakupy, a przy okazji odwiedzisz znajomych lub rodzinę. Spodziewaj się ciekawych wiadomości i intrygujących plotek. Bardzo dobra aura dla związków, które długo trwają. Natomiast samotni mogą oczekiwać niecodziennego spotkania.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Planety zachęcają do zajęć, które wymagają ruchu, wysiłku fizycznego i dobrej kondycji. Jeśli takiej nie masz, to niebawem ją sobie wyrobisz. Wszędzie będzie ciebie pełno i nie odczujesz zmęczenia. Korzystny czas dla spraw partnerskich. Przed tobą rozmowy z ukochaną osobą albo z  szefem. Uda ci się sprytnie pogodzić własne interesy z tym, czego oczekują inni. Pod koniec tygodnia pochłonie cię liczenie pieniędzy.

 

Georgina

 

Poprzedni artykułUśmiechnij się
Następny artykułCoraz bliższy e-urząd
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x