Strona główna Informacje sportowe Przybywa członków i nagród

Przybywa członków i nagród

 

Zawody organizowane przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Brodach cieszą się coraz większą frekwencją. Przybywa też w szybkim tempie nowych członków.

– Zarząd wprowadził dodatkowe nagrody do rozlosowania za udział w zawodach, aby jeszcze dodatkowo zachęcić wędkarzy do udziału. Atmosfera w Kole i na zawodach jest bardzo dobra, a nasze działania (m.in. ustanowienie tarliska dla ryb z zakazem wędkowania w kwietniu i w maju pomiędzy mostami w Dziurowie i Stykowie) spowodowały, że ryb w zalewie jest coraz więcej i wyniki osiągane przez wędkujących wysokie –  mówi Paweł Kalista.

Zakończyła się I Tura Gruntowych Mistrzostw Koła Brody. Na starcie zawodów stanęło aż 56 uczestników. Rywalizacja trwała w trzech sektorach, a najlepszymi okazali się w nich: sektor A – Jerzy Walkiewicz – 5060 pkt., sektor B – Paweł Pająk – 3110 pkt., sektor C – Szczepan Czarnecki – 5110 pkt. Tradycyjnie odbyło losowanie nagród (sprzęt wędkarski), a szczęście uśmiechnęło się do: Damiana Turka, Piotra Sikorskiego i Andrzeja Sikorskiego. Zestaw zanęt, dodatków i atraktorów ufundowany przez właściciela sklepu wędkarsko-zoologicznego „Sazan” Sebastiana Pogodzińskiego odebrał Marek Walkiewicz, a zestaw gadżetów, polar, czapeczkę oraz czasopisma ufundowane przez Karola Marchewkę z firmy „Ekonaft” z Radomia – Grzegorz Kowalski.

 

Andrzej Kopyś z wylosowaną wędką

Szczepan Czarnecki – Mistrz Koła 2019

(az)

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x