Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Gdy tylko minie początek tygodnia, wszystko zacznie się korzystnie układać. Będziesz w bardzo dobrej formie fizycznej i psychicznej, a powodzenie czeka cię w sprawach natury prawnej, urzędowej i administracyjnej. Dużo załatwisz w różnych instytucjach, a dzięki pismom lub wiadomościom, które teraz otrzymasz, masz szanse odnieść trwałe korzyści. Single będą ustalać datę ślubu, a zaobrączkowani termin wakacyjnego wypoczynku.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

  Pamiętaj, że pewne zmiany są konieczne i nie należy im się przeciwstawiać. Twoje życiowe możliwości znacznie się poszerzą, a w tobie zajdzie duża przemiana. Zaczniesz robić całkiem nowe rzeczy i zupełnie inaczej zachowywać się w różnych sytuacjach. Myśl perspektywicznie i nie zadowalaj się doraźnymi korzyściami. Los położy ci na barkach akurat tyle, ile jesteś w stanie udźwignąć.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

To odpowiedni czas na nowe projekty, rozpoczynanie nowej pracy albo zapisanie się na jakieś rozwijające zajęcia. Planety sprzyjają wszelkim początkom, a także zachęcają do kontaktów z ludźmi. Jeśli inni będą mieli to, czego tobie brakuje, to z wielką chęcią się z tobą podzielą. Znajdziesz kogoś, kto ułatwi ci realizację planów albo przynajmniej pójdzie z tobą na duże zakupy i nie pozwoli, abyś wydał za dużo pieniędzy.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Małżeństwa zawarte w tym okresie z pewnością będą udane. To także dobry czas na chrzciny, urodziny i różne inne uroczystości. Oprócz szczęścia we dwoje pisany ci jest także dostatek, ciekawe życie oraz szanse na osobisty rozwój. Od ciebie zależy tylko, czy te szanse odpowiednio wykorzystasz. Dla stałych par to dobry moment na poważne przedsięwzięcia, jak założenie firmy czy budowa domu.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Radością przepełni cię to, że wreszcie będziesz mógł się skupić na tym, co lubisz. Szef nie będzie taki drażliwy, a koledzy w pracy wreszcie będą robili to, co do nich należy. W domu przestaną utyskiwać i narzekać, znajdziesz wreszcie w nim wymarzony spokój. Wieczory zaczniesz spędzać w ulubionym towarzystwie i w sposób, jaki ci odpowiada. Rano dobrze ci zrobi szybki spacer albo nawet uprawianie jakiegoś sportu.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Przyjdą dobre wieści dla tych, którzy mają problemy z pracą. Niebawem powinniście znaleźć zatrudnienie albo zmieni się coś na korzyść w waszej obecnej firmie. Nie powinniście się jednak dziwić, jeśli wymarzone zajęcie będzie czekało na was z dala od domu. Trzeba będzie zrobić małą rewolucję, ale stać na to zarówno ciebie, jak i twoją rodzinę. Niektórych z was czekają dalekie podróże albo nawet kontakty zagraniczne.

 

  Waga (24 września – 23 października)

  Zadbasz o zdrowie oraz o zgodę w rodzinie. Sprawy, na które wcześniej machnęłabyś ręką, teraz okażą się dla ciebie bardzo ważne. Odłożysz na bok rozterki i wątpliwości, jakie ci towarzyszyły jeszcze do niedawna. Zamiast dzielić włos na czworo, energicznie zabierzesz się do dzieła. Zrozumiesz, że dalsza zwłoka spowodowałaby straty albo utraciłabyś coś, co jest niezwykle ważne i naraziłabyś się na poważne przykrości.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wzrosną twoje ambicje i zapragniesz, aby sprawy układały się zgodnie z twoim życzeniem, a ludzie postępowali tak, jak tego oczekujesz. Zaczniesz być skłonny do radykalnych posunięć, jak pozbywanie się ważnych dotąd przedmiotów, zmiana miejsca zamieszkania albo pracy. Mogą się przed tobą pojawić przeszkody, ale z pewnością cię nie osłabią. Najważniejsze, abyś do swoich planów przekonał najbliższych, którzy mogą stanowić wsparcie.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Na początku tygodnia będzie trochę pod górkę i niezbyt dobra atmosfera w pracy, ale potem sprawy ułożą się całkiem odmiennie. Dbaj o swoje interesy, ale martw się także o kolegów z pracy albo domowników. Bo jeśli będziesz zbyt zachłanny, to ktoś podstawi ci nogę. Przestrzegaj przepisów, bo stróże prawa będą wyrastać jak spod ziemi i może ci się trafić mandat albo inna kara. Wreszcie poradzisz sobie z negatywnymi emocjami.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Bardzo dobrze się spiszesz w różnych zaskakujących sytuacjach. Zarówno w pracy, jak i podczas sportowych zmagań albo sprawdzianów lub egzaminów. Możesz czuć się przeciążony i zmęczony, i trzeba będzie znaleźć sposób na rozluźnienie i zrelaksowanie, bo w końcu ci nerwy nie wytrzymają. Dobrym wyjściem będzie wspólna biesiada z rodziną, na przykład przy grillu. Zabłyśniesz nowymi przepisami i wspaniałą potrawą, którą przygotujesz.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  Obiecującego przyspieszenia nabiorą ważne sprawy zawodowe, różne interesy. Poczujesz także, że coraz lepiej jest w finansach. Planety ułatwią ci realizację przedsięwzięć. Można zawierać umowy i wchodzić w związki. Bez obawy bierz na siebie zobowiązania, umawiaj się na współpracę. Propozycje, które dostaniesz, okażą się bardzo korzystne. Miłe niespodzianki spotkają cię ze strony znajomych, przyjaciół i rodziny.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Kuj żelazo, póki gorące i nie zrażaj się trudnościami. Aby dostać od losu to, czego pragniesz, musisz trochę się namęczyć, postać w kolejce. Nie pozwól się nikomu spławić. Sporo z was będzie chodzić po mieście i robić zakupy. Trzeba odświeżyć garderobę i zadbać o wygląd. Zajmiesz się także poprawą wystroju domu, bo trzeba się będzie zaprezentować komuś z jak najlepszej strony. Planety sprzyjają ludziom sukcesu, a ty teraz do nich należysz.

 

 

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *