13.9 C
Starachowice
piątek, 5 czerwca 2020

Z raportów

 Dym w bloku

30 kwietnia br. po godz. 22.00 mieszkańcy bloku przy ul. Kopalnianej zaalarmowali straż pożarną o silnym zadymieniu. Wydobywał się z pomieszczenia maszynowni windy. Ratownicy szybko opanowali zagrożenie. Wstępnie ustalono, że przyczyną było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej.

 

Złodziej w myjni

                                

2 maja br. po godz. 8.30 włamano się w gminie Mirzec do automatu odkurzacza na terenie bezdotykowej myjni samochodowej. Złodziej ukradł z niego kasetkę z zawartością 500 złotych. 42-letni właściciel łączne straty wycenił na 700 złotych.

 

Potrącił seniorkę

W tym samym czasie 2 maja br. doszło do wypadku w Nowej Słupi. Kierujący samochodem osobowym typu Multi Car, wykonując manewr cofania z parkingu usytuowanego w centralnej części Rynku, potrącił 91-latkę przechodzącą przez jezdnię. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, a piesza została przewieziona do szpitala.

 

 

Wandal na parkingu                          

2 maja br. po godz. 11.40 na terenie niestrzeżonego parkingu przy jednym z osiedli w Starachowicach, nieznany sprawca uszkodził  powłokę lakierniczą stojącego tam samochodu renault. Właściciel oszacował stratę na 1000 złotych.

 

(az)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Koronawirus

Koronawirus: od początku epidemii zakażenie potwierdzono u 181 mieszkańców naszego powiatu

W popołudniowym, czwartkowym (4 czerwca) komunikacie poinformowano o 4 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim. W naszym regionie odnotowano dziś łącznie 9 zachorowań.  Wśród...