13.9 C
Starachowice
piątek, 5 czerwca 2020

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Bardzo miłe chwile czekają cię zarówno w domu, jak i poza nim. Dostaniesz kwiaty lub jakiś inny miły prezent, to będzie coś, co lubisz. Ktoś ugotuje ci ulubioną potrawę lub kupi przedmiot, o którym od dawna marzyłeś. Coś dobrego spotka cię ze strony kolegów z pracy. Spotkanie jakiejś osoby sprawi ci wielką radość. Przed tobą trochę wysiłku. Jeśli się bardzo postarasz, to opanujesz nową wiedzę, czegoś się wreszcie nauczysz.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Nie licz na relaks na początku tygodnia. Nie będziesz wiedział w co włożyć ręce. Trzeba będzie sporządzać jakieś notatki, coś układać, a może nawet robić wielkie porządki. Będą sprawy, które okażą się dla ciebie za trudne, ale w porę znajdzie się ktoś, kto ci podpowie, jak z tego wybrnąć i gdzie znaleźć rozwiązanie. Sporo czasu spędzisz na zakupach lub w podróży. Mogą się odezwać dawno niewidziani znajomi lub krewni.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Praca, którą do tej pory wykonywałeś mechanicznie i nie potrafiłeś w nią włożyć serca, teraz zacznie ci sprawiać przyjemność. Poczujesz satysfakcję z tego, co robisz, a już niebawem to się przełoży na finanse. Zauważysz, że oprócz obowiązków czekają tam na ciebie osoby, z którymi lubisz przebywać. Pod koniec tygodnia można sobie pozwolić na wyjście do restauracji i zafundowanie sobie i najbliższym jakieś pyszności.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Przed tobą wyzwania. Pewne jest, że nie będziesz miał zbyt dużo czasu dla siebie. Zaległości się spiętrzą, więc w ekspresowym tempie będziesz je musiał nadrobić. Dotyczy to zarówno spraw zawodowych, jak i domowych. Zauważysz, że ogródek zarósł i trzeba w nim będzie trochę więcej popracować, gdy tymczasem znajomi zaczną się do ciebie wpraszać na kawę i grille. Wszystkiemu dasz radę stawić czoło.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Będziesz życzliwy i wyrozumiały. Nie pogniewasz się na tych, którzy nie wypełnią swoich obowiązków, nie nakrzyczysz na dzieci, które narozrabiają i nie będziesz fuczał na swoją drugą połowę, gdy wróci trochę później niż obiecała albo zostawi po sobie brudne naczynia. W interesach mogą się pojawić dobre okazje, lecz musisz uważać, z kim masz do czynienia. Nie wierz nikomu, kto obiecuje ci gruszki na wierzbie i kokosy w bardzo szybkim czasie.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Nie jest to dobry tydzień na robienie interesów, bo gwiazdy mówią, że możesz trafić na kogoś, kto nie gra uczciwie. Niestety, wydatki trzeba będzie planować z mniejszym rozmachem, ale na szczęście nie będzie to trwało zbyt długo. A poza tym nie zawsze to, co tańsze, jest gorsze. Unikaj niedomówień w domu i w pracy. Jasno nazywaj to, co ci przeszkadza. Konflikty grożą ci ze Skorpionem i Strzelcem.

 

Waga (24 września – 23 października)

W tym tygodniu będziesz w dobrym nastroju i nikt nie zdoła ci popsuć humoru. Uaktywnią się drzemiące w tobie siły, a energia cię będzie rozpierała. Przypomnisz sobie o wszystkim, co masz do zrobienia i bardzo szybko uporasz się z zaległościami. Życie zmusi cię do zadbania o siebie lub kogoś z rodziny. Być może trzeba będzie iść do lekarza albo przynajmniej odwiedzić aptekę. To dobry czas na witaminową kurację albo terapię zdrowotną.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Załatwisz różne ważne sprawy. Odbierzesz telefony, odpiszesz na listy, podpiszesz umowy. Jeśli szukasz pracy, to przeglądaj ogłoszenia w gazetach. Możesz teraz natrafić na coś interesującego. Gdy chcesz coś kupić lub sprzedać, zamieść ogłoszenie w internecie. Szybko znajdzie się odpowiednia okazja. Ktoś będzie cię wyciągał z domu, będziesz załatwiał różne sprawy na mieście, a może nawet wybierzesz się w podróż.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Śmiało możesz podpisywać zobowiązania, umawiać się w sprawie pracy, rozmawiać o podwyżce oraz brać na siebie nowe obowiązki. W tych dziedzinach ci się powiedzie. Pod koniec tygodnia nawiążesz bardzo intratne kontakty zawodowe. Ktoś ci uwierzy i na ciebie postawi. W sprawach rodzinnych i sercowych będzie ci się wiodło. Single zdobędą nowych znajomych, natomiast zaobrączkowani zaplanują wspólny wyjazd.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Jeżeli spotkają cię jakieś przykrości na początku tygodnia, to bardzo szybko ich skutki zostaną załagodzone. Ktoś cię pocieszy i pomoże, ale ty wyciągniesz wnioski i zmienisz swój stosunek do pewnych ludzi. Banki, instytucje, szkoły i uczelnie stoją przed tobą otworem. Możesz składać papiery. Dobrze ci pójdą także egzaminy, przesłuchania i sprawdziany. Los da ci szansę na prezent, ale będziesz musiał o niego powalczyć.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Szkoda czasu na zmiany i na eksperymenty. Rewolucje mogą ci tylko zaszkodzić. Ciesz się tym, co masz i nie zabiegaj o więcej, bo teraz nie ma po co. Szybko i sprawnie wywiążesz się z zadań, które ktoś przed tobą w tym tygodniu postawi. Równie sprawnie i łatwo zrobisz zakupy, możesz także zainwestować dobrze pieniądze lub zrobić jakiś interes. Jeśli masz znajomych za granicą, to dostaniesz od nich wiadomość.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Z pewnych powodów będziesz się uśmiechać częściej niż ostatnio. Pojawią się okazje, by się odprężyć i oderwać od codziennych zajęć. Coś ci ujdzie płazem, odejdą jakieś obowiązki. Możliwe, że zamiast wciąż zajmować się domem, spędzisz czas z przyjaciółmi albo na spacerze z psem. Najdzie cię ochota, by kupić bukiet kwiatów, skosztować świeżych owoców albo kupić nowalijki na straganie. Twoi bliscy poczują, że o nich dbasz.

     

Georgina

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Koronawirus

Koronawirus: od początku epidemii zakażenie potwierdzono u 181 mieszkańców naszego powiatu

W popołudniowym, czwartkowym (4 czerwca) komunikacie poinformowano o 4 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim. W naszym regionie odnotowano dziś łącznie 9 zachorowań.  Wśród...