13.9 C
Starachowice
piątek, 5 czerwca 2020
Strona główna W numerze Kreatywne nutki świętowały

Kreatywne nutki świętowały

 

 

Dzieci w strojach nawiązujących do barw narodowych gościły w progach przedszkola starostę  Piotra Babickiego i prezydenta miasta Marka Materka. Słowem i piosenką wypowiedziały najgłębsze uczucia do naszej ojczyzny, podkreślając podniosłość  i ważność tego święta w historii Polski.

– Uroczysty apel przygotowała jedna z najmłodszych grup w naszym przedszkolu. Pokazali, że nie wiek się liczy, a świadomość tego, skąd pochodzimy i jaka jest nasza przeszłość. Dzieci swą postawą w pełni oddały powagę święta. Właśnie w takich chwilach czujemy się dumni z naszego kraju i jego pięknej historii. Niech to uczucie w naszych sercach zostanie na zawsze – mówiły wychowawczynie.

Goście, w podziękowaniu za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w rozśpiewanej, „biało-czerwonej” uroczystości, obdarowali dzieci koszem pełnym owoców.

(az)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Koronawirus

Koronawirus: od początku epidemii zakażenie potwierdzono u 181 mieszkańców naszego powiatu

W popołudniowym, czwartkowym (4 czerwca) komunikacie poinformowano o 4 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim. W naszym regionie odnotowano dziś łącznie 9 zachorowań.  Wśród...