Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Informacje sportowe 14 maja 2019

Mistrzowskie wędkowanie

PZW Brody

Na zbiorniku Ruśnia rozegrano pierwsze w tym roku Towarzyskie Zawody Wędkarskie dla Młodzieży. W rywalizacji, zorganizowanej 27 kwietnia br. przez Koło PZW w Brodach, w grupie młodszych uczestników zwyciężyła Nikola Serafin (2230 g), drugie miejsce zajął Wojciech Niewicki (2005 g), natomiast trzeci był Kacper Barański (1700 g). W grupie do 20 lat wygrał Olaf Kowalik (4940 g), druga była Magda Serafin (2740 g), a na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Zaczek (220 g). Najlepsi otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd Koła oraz kołowrotek zasponsorowany przez Jacka Serafina.

Mistrza Koła PZW w Brodach w 2019 roku wyłoniły natomiast zawody spinningowe, które odbyły się w dniach 1 i 3 maja. Najlepszy w dwóch turach zawodów okazał się Ireneusz Nowakowski i to on zdobył tytuł Spinningowego Mistrza Koła PZW w Brodach. Drugie miejsce zajął Robert Klepacz, a trzecie Paweł Kowalski.

Spinningowi liderzy otrzymali z rąk prezesa Koła – Macieja Zaczka pamiątkowe puchary. Dodatkowo wśród startujących zostały rozlosowane nagrody rzeczowe.