13.9 C
Starachowice
piątek, 5 czerwca 2020
Strona główna Informacje sportowe Mistrzowskie wędkowanie

Mistrzowskie wędkowanie

 

Na zbiorniku Ruśnia rozegrano pierwsze w tym roku Towarzyskie Zawody Wędkarskie dla Młodzieży. W rywalizacji, zorganizowanej 27 kwietnia br. przez Koło PZW w Brodach, w grupie młodszych uczestników zwyciężyła Nikola Serafin (2230 g), drugie miejsce zajął Wojciech Niewicki (2005 g), natomiast trzeci był Kacper Barański (1700 g). W grupie do 20 lat wygrał Olaf Kowalik (4940 g), druga była Magda Serafin (2740 g), a na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Zaczek (220 g). Najlepsi otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd Koła oraz kołowrotek zasponsorowany przez Jacka Serafina.

Mistrza Koła PZW w Brodach w 2019 roku wyłoniły natomiast zawody spinningowe, które odbyły się w dniach 1 i 3 maja. Najlepszy w dwóch turach zawodów okazał się Ireneusz Nowakowski i to on zdobył tytuł Spinningowego Mistrza Koła PZW w Brodach. Drugie miejsce zajął Robert Klepacz, a trzecie Paweł Kowalski.

Spinningowi liderzy otrzymali z rąk prezesa Koła – Macieja Zaczka pamiątkowe puchary. Dodatkowo wśród startujących zostały rozlosowane nagrody rzeczowe.

(az)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Koronawirus

Koronawirus: od początku epidemii zakażenie potwierdzono u 181 mieszkańców naszego powiatu

W popołudniowym, czwartkowym (4 czerwca) komunikacie poinformowano o 4 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim. W naszym regionie odnotowano dziś łącznie 9 zachorowań.  Wśród...