13.9 C
Starachowice
piątek, 5 czerwca 2020
Strona główna Informacje sportowe Puchar wiosny 19 maja!

Puchar wiosny 19 maja!

 

 

Konkurs „Caruso Kierownicy” Puchar Wiosny organizuje starachowicki Oddział Automobilklubu Kieleckiego. Polega na dwukrotnym przejechaniu przez zawodnika wyznaczonej trasy z talerzem Stewarta, zamontowanym na masce samochodu. Zwycięzcą zostanie zawodnik, który wykonana zadanie konkursowe najszybciej.

Wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności płynnej jazdy samochodem, zapraszamy w niedzielę, 19 maja, na Targowicę przy MC Donald (wjazd od strony ul. Targowej) w godzinach 9.00 – 14.00. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest ukończenie 18 lat oraz posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B, a także uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 10 zł, która zostanie przekazana na realizację celów statutowych Automobilklubu, w tym doszkalanie kierowców.

Rejestracja uczestników oraz regulamin dostępne będą w dniu imprezy w Punkcie Obsługi Konkursu. Jazdy odbywają się samochodem udostępnionym przez organizatora.

 

(az)

Poprzedni artykułMistrzowskie wędkowanie
Następny artykułTurniej na kortach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Koronawirus

Koronawirus: od początku epidemii zakażenie potwierdzono u 181 mieszkańców naszego powiatu

W popołudniowym, czwartkowym (4 czerwca) komunikacie poinformowano o 4 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim. W naszym regionie odnotowano dziś łącznie 9 zachorowań.  Wśród...