Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Aktualności 15 maja 2019

Beata Szydło z wizytą w Starachowicach

Kilkaset osób przybyło na spotkanie z wicepremier Beatą Szydło. Liderka małopolsko - świętokrzyskiej listy Prawa i Sprawiedliwości do Europarlamentu w Starachowicach gościła we wtorek 14 maja.

Wicepremier Beatę Szydło witali starachowiczanie, wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek oraz poseł na Sejm RP Krzysztof Lipiec. Spotkanie prowadził Ryszard Gliwiński, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Obecni byli również parlamentarzyści Ziemi Świętokrzyskiej, przedstawiciele urzędów wojewódzkich i gminnych oraz radni.

– Polska to nasz wspólny dom – mówiła Beata Szydło. – Nie dajmy się podzielić i skłócić. Pokażmy, że mimo iż różnimy się, to w ważnych sprawach jesteśmy razem. (…) Ważne jest, by w Unii Europejskiej byli ludzie, którzy nie boją się podejmować trudnych decyzji. Musimy wspierać tradycyjną rodzinę, bo to przyszłość Polski i Europy. Będziemy bronić prawa do bezpiecznego życia w Europie. Będziemy walczyć o to, by Polska miała takie samo prawo do rozwoju. To nasz obowiązek wobec Polski, Europy i przyszłych pokoleń.

Wicepremier Beata Szydło zaapelowała do wyborców o udział w wyborach, tych do europejskiego, jak i polskiego parlamentu.

(azab)