Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Powinieneś dmuchać na zimne i nie robić niczego odruchowo, bez zastanowienia. Masz teraz wyjątkową szansę, by pchnąć do przodu różne ważne sprawy, zwłaszcza związane z podpisywaniem umów, sądami, administracją i badaniami lekarskimi. Wyjaśnią się także na twoją korzyść kwestie przyszłości zawodowej. Musisz zadbać o zdrowie, unikać szkodliwych potraw, soli, cukru i innych substancji.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Energia będzie cię roznosić, pokonasz każdą przeszkodę. Będziesz świetnie zorganizowany, pomysłowy. To dobry czas na mierzenie się z trudnościami. Jeśli masz do przeprowadzenia jakąś życiową rozmowę, to teraz jest na to najlepszy moment. Różne sprawy przybiorą wyjątkowo korzystny obrót. Bardziej zwróć uwagę na ludzi wokół siebie, bo czują się przez ciebie trochę zaniedbani. Chodzi o partnera, dzieci i rodzinę.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Jeśli pisane ci są sukcesy, to nie przyjdą one same. Musisz nad nimi popracować. Możliwe są wydatki, lecz będą to wyjątkowo sensownie wydane pieniądze. Śpiesz się powoli, nie zapominaj, żeby dbać o bezpieczeństwo. Nie szukaj przeszkód tam, gdzie ich nie ma. Niewiele trzeba teraz, byś zobaczył uśmiech na ustach swoich bliskich. Wystarczy spędzić z nimi trochę czasu, porozmawiać i zainteresować się ich problemami.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Czas będziesz spędzał bardzo aktywnie. W domu czeka cię gotowanie, pieczenie i sprzątanie. Najpewniej zaczniesz się przygotowywać na przybycie ważnych gości albo zechcesz zaimponować domownikom. Możliwe są także kontakty towarzyskie, wyjścia albo wyjazdy, a także uprawianie jakiegoś sportu, na przykład biegania. Sprawnie uporasz się z płaceniem rachunków oraz pracą przy komputerze.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Będziesz przebojowy i pełen energii, szczególnie rankami. Wieczorami poczujesz się jak pusty balonik, nic nie będzie ci się chciało. Dlatego więcej przebywaj w domowych pieleszach, na łonie rodziny. Dobrze ci zrobi masaż lub wieczór z książką. Nie obawiaj się nowatorskich pomysłów ani takich zadań, w których brakuje ci doświadczenia. Jako początkujący zabłyśniesz przed ważnymi ludźmi i nabijesz sobie punkty.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Trzeba się będzie postarać, aby zobaczyć uśmiech na twarzy przyjaciela lub drugiej połówki. Dobrze jednak zrobisz, jeśli znajdziesz na to czas i ochotę, bo ktoś może poczuć, że odstawiłaś go na dalszy tor. Spełnisz się przy kuchni, ugotujesz wspaniałą potrawę, znajomi cię pochwalą, a rodzina będzie nosiła na rękach. Poza tym przy wspólnym obiedzie można omówić plany na najbliższą przyszłość. Na przykład wakacyjny wyjazd.

 

Waga (24 września – 23 października)

Przed tobą nerwowy okres, na wysokich obrotach i pełen wyzwań. Być może trzeba się będzie zdobyć na większy wysiłek, aby pomyśleć o przyszłości. Załatwisz sprawy organizacyjne i całkiem możliwe, że zaczniesz pakować walizki lub zbierać pieniądze. Dopilnujesz wszystkiego, czego będą wymagały od ciebie różne instytucje, doniesiesz potrzebne dokumenty, uregulujesz należności, złożysz podpisy. Ale mimo tylu zajęć będziesz w dobrej formie i pełen optymizmu.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Bądź realistą. Lepiej osiągnąć mniej, niż planować jakieś mrzonki, których nigdy nie zrealizujesz. Przed tobą wymierne korzyści – zarówno finansowe, jak i życiowe. Planety pomogą ci rozsądnie zaplanować przyszłość i uporządkować różne sprawy. Rozwiążesz problemy związane z twoimi bliskimi i powrócą między wami bardzo dobre relacje. Masz szanse zrobić z nimi udane zakupy i zjeść wspaniały wspólny posiłek, przy którym długo porozmawiacie.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Pewne problemy związane z twoimi bliskimi zobaczysz teraz w innym świetle, a przede wszystkim znajdziesz sposób na ich rozwiązanie i zaczniesz działać. Wszystko ci się wyda bardziej klarowne, a przed oczami będziesz miał gotowe sposoby rozwiązania. Wybaczysz tym, do których żywisz urazę, tym bardziej, że dojdzie do rozstania z nimi, tymczasowego lub trwałego. Pomogą ci poradniki z dziedziny psychologii oraz rozmowy z kimś nowo poznanym.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Dotrą do ciebie nowe prądy, dowiesz się o najnowszej modzie dotyczącej kulinariów lub stylu ubierania. Bardzo ci się ten nowy sposób spodoba i zaczniesz stosować go we własnym życiu. Ku uciesze tych, których nakarmisz oraz otoczenia, które obdarzy cię komplementami i będzie zachwycone twoją odmianą. Jeśli marzysz o wielkiej karierze i dużych pieniądzach, będziesz trochę rozczarowany. Ciesz się z tego, co masz i czekaj na więcej.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Najlepiej zrobisz, jeśli skupisz się na sprawach codziennych oraz związanych z materialnym życiem. Na wieczory planuj miłe rozrywki, ale nie zapominaj o najbliższych, bo oni cię teraz bardzo potrzebują. Szara codzienność może cię trochę przytłoczyć, więc wskazana jest także aktywność ruchowa, która przysporzy ci dużo radości i sprawi, że kłopoty odejdą na dalszy plan. Unikaj spraw, które mogą cię przyprawić o ból głowy.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Możliwe są wizyty, spotkania oraz telefony od tych, z którymi będziesz załatwiał różne interesy. Dostaniesz także dobrą wiadomość dotyczącą twego osobistego życia. Dowiesz się o tym, że jesteś zdrowy i żadna choroba ci nie grozi. Robiąc zakupy pamiętaj o tym, żeby wybierać ubrania, które rzeczywiście ci się przydadzą. Elegancka osoba nosi się stosownie do okoliczności. Potrzebujesz teraz dużo przestrzeni i nieba nad swoją głową.

    

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *