Z raportów

                            Stłuczka na skrzyżowaniu

W poniedziałek (20 maja br.), przed godz. 13.00 zderzyły się w okolicy skrzyżowania al. Armii Krajowej z ul. Iłżecką hyundai z subaru XV. Nikomu nic się nie stało, lekko uszkodzone były tylko auta.

 

                                 Gasili pożar

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej tydzień zaczęli „ogniowo”. 20 maja br. tuż przed godz. 18.00 wezwani zostali do Bronkowic, (gm. Pawłów), bo na terenie prywatnej posesji zauważono silne zadymienie. Gdy dojechali na miejsce, okazało się, że palą się śmieci. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.

 

     Wszystko przez sarnę

Na leśnym odcinku drogi między Starachowicami a Tychowem Starym znów doszło do wypadku. 21 maja br. ok. godz. 21.30, kierowca volkswagena golfa próbował ominąć sarnę, która wtargnęła na jezdnię, najprawdopodobniej stracił kontrolę nad autem i samochód wylądował w rowie. Pogotowie Ratunkowe udzieliło 32 – latkowi z VW pierwszej pomocy i przetransportowało go do szpitala. Nie stało mu się nic groźnego i po badanach opuścił lecznicę. Był trzeźwy.

 

     Zderzenie aut

Dwa samochody: opel zafira i citroen berlingo, zderzyły się 23 maja br. po godz. 12.00 w rejonie skrzyżowania ulicy 6 Września z Miodową w Starachowicach. Nikt nie ucierpiał, a przyczyną było najprawdopodobniej nieustąpienie pierwszeństwa przez jednego z

(az)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *