18.5 C
Starachowice
wtorek, 7/07/2020
Strona główna Wieści z gmin Rodzinne świętowanie

Rodzinne świętowanie

Czwartoklasiści rozpoczęli spotkanie piosenką „Witajcie w naszej bajce”, zaprezentowali najpiękniejsze wiersze Jana Brzechwy, pojawiła się więc „Kłamczucha” i „Samochwała”, „Skarżypyta” i „Leń” oraz wiele innych utworów. Nie brakowało też zabawy i konkursów. Był „kot w worku”, czyli odgadywanie nazw warzyw i owoców ukrytych w pudełku, rozpoznawanie tatusiów po fryzurach oraz głuchy telefon bez słów.

Rodzicie byli zachwyceni

– Atmosfera była świetna, a humory wszystkim dopisywały, aż trudno powiedzieć, kto miał lepszą zabawę: dorośli, czy ich pociechy – relacjonują GAZECIE Katarzyna Wlazłowska i Krystyna Kwiecień.

Rodzice zadbali natomiast o słodki poczęstunek i przy herbatce gawędzili z dziećmi. Wszyscy doszli do wniosku, że wspaniale spędzili czas i warto, aby takie rodzinne spotkania stały się tradycją.

(kwk)

fot. SP Adamów

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: 4 zachorowania, 16 ozdrowień w regionie. Wśród zakażonych 2 dziewczynki...

Ministerstwo Zdrowia we wtorkowym (7 lipca) komunikacie potwierdziło 257 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w...
0
Dodaj komentarzx
()
x