Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Pracuj sumiennie, dawaj z siebie sto procent, myśl o rodzinie, a wszystko samo się ułoży. Spokojnie zajmiesz się porządkami i zakupami, nikt ci w tym nie będzie przeszkadzał. Przy okazji będzie czas, aby pomyśleć o ważnych sprawach i ułożyć sobie w głowie przemówienie, z którym wkrótce wystąpisz. Nie zapominaj o obietnicach, które złożyłeś, przypilnuj, aby być słownym i prawdomównym, bo jeśli ty kogoś okłamiesz, to spotka i ciebie.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Trzeba będzie liczyć się z każdym groszem i przestać wydawać na zbyteczne przedmioty. Pamiętaj także o terminach opłat, gdyż ktoś może ci naliczyć karę za spóźnienie. Takie obostrzenia mogą cię trochę denerwować, ale bądź pewien, że się opłacą. Już niedługo będziesz mógł kupić sobie wymarzoną rzecz, a może nawet starać się o większe mieszkanie. Ci, którzy marzą o wakacjach w ciepłych krajach, w tym roku mają je zapewnione.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Zaufaj swojej intuicji i nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych. To nie czas na kredyt lub pożyczkę. Lepiej się wstrzymać i jeszcze trochę poczekać. Niebawem w twojej rodzinie może być krucho z pracą albo zdarzą się większe, pilne wydatki. Pamiętaj, aby ważne sprawy przekazywać osobiście, bo inni mogą je źle zinterpretować i trzeba się będzie potem tłumaczyć albo stracisz szanse na coś istotnego dla ciebie i najbliższych.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Miej oczy szeroko otwarte i zawieraj nowe znajomości, bo mogę się one okazać bardzo przydatne w najbliższej przyszłości. Jedni spotkają prawdziwych przyjaciół albo ludzi, z którymi będą się bardzo dobrze czuć. Inni trafią na osoby, które im dobrze doradzą, pomogą rozkręcić interes albo znaleźć nową, lepszą pracę. Poprawi ci się humor i będziesz miał poczucie, że możesz zrealizować wszystkie swoje zamierzenia.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Twoja pozytywna energia wpłynie na przebieg ważnej sprawy w pracy. Ktoś cię pochwali, wyróżni, a niektórzy nawet dostaną podwyżkę lub przynajmniej premię. W każdym razie wystarczy ci funduszy na wczasy albo na wycieczkę, zależy, co planujesz. Planety przegonią zmęczenie i będziesz bardzo silny oraz sprawny. Ci, którzy jeszcze nie uprawiają żadnego sportu, mogą teraz zacząć to robić. Przyda się choćby regularny spacer.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Będziesz towarzyska i wesoła. Przestaniesz się przejmować sprawami, które do niedawna wydawały ci się gwoździem programu każdego dnia. Czasem nie ugotujesz obiadu albo zrobisz zupę mrożonki lub z puszki. Wyobraź sobie, że nikt cię za to nie skrytykuje ani nie będzie kręcił nosem. Wszyscy przyjmą to ze spokojem albo nawet znajdziesz wiernego pomocnika, który cię wyręczy w codziennych zajęciach. Odetchniesz i odpoczniesz.

 

 Waga (24 września – 23 października)

Im bliżej weekendu, tym gorszy będziesz miała humor. Pójdzie o pieniądze. Wciąż będziesz coś liczyła, kręciła nosem, to będzie ci czegoś za dużo, to za mało. Dopadną cię wątpliwości i wyrzuty sumienia, że coś ładnego, a mało potrzebnego sobie kupiłaś, i za dużo wydałaś. Dobrze zrobisz, jeśli przestaniesz o tym myśleć i zaczniesz się cieszyć każdym dniem oraz każdą nową rzeczą. Nie ma sensu denerwować się tym, co już było i czego nie cofniesz.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Twoje przyjazne nastawienie do całego świata sprawi, że rodzina zacznie cię uwielbiać, a przyjaciele będą wchodzili drzwiami i oknami. Bez ciebie nie będzie się mogło obyć żadne spotkanie lub przyjęcie. Wciąż cię będą zapraszać. Uśmiechem zjednasz sobie nawet najbardziej zatwardziałych krytyków i przeciwników. Będziesz miał ochotę do pracy zarówno w firmie, jak i w domu. Wszyscy się zdziwią, jak ładnie sprzątasz.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Sam będziesz zdziwiony, jak szybko naładujesz akumulatory i ruszysz na podbój świata. Zaczniesz wstawać wcześniej, a na dodatek będziesz wyspany. Poczujesz, że wstąpiły w ciebie jakieś nowe siły i ciągle ci będzie mało adrenaliny. Poszukasz dodatkowych zajęć rozrywkowych i sportowych, ale przy tym nie zaniedbasz domu i rodziny. Wszystko zdążysz zrobić i wszystkich zadowolisz, a na dodatek i ty będziesz szczęśliwy.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Będziesz teraz niezwykle łagodny i bezkonfliktowy. Kilku osobom wybaczysz urazy, puścisz mimochodem przykre słowa czy uszczypliwości. Krótko mówiąc, nic nie zniszczy i nie zburzy twojego dobrego humoru. Będzie ci towarzyszył przez cały tydzień, a może dłużej. Pojawi się w tobie chęć do zabaw, wycieczek i żartów. Przyjdzie wielki apetyt na słodycze, a szczególnie lody. Masz teraz tyle ruchu, że dodatkowe kalorie ci nie zaszkodzą.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Na prawdziwe uczucia trzeba czasem trochę poczekać. Uświadomisz to sobie właśnie w tym tygodniu i wcale nie będziesz z tego powodu rozżalony. Wprost przeciwnie, zaczniesz się uczyć cierpliwości. Staniesz się pocieszycielem i doradcą dla kogoś bliskiego. Trzeba będzie wesprzeć nie tylko słowem, ale i czynem lub finansowo. Nie obawiaj się inwestować w czyjeś dobro, bo te pieniądze wcale nie będą stracone.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Dzięki przebojowości przegonisz konkurentów, którzy ostatnio próbowali ci podkraść twoje pomysły. Będziesz udzielał się podczas ważnych dyskusji. Rzucisz jakimś inteligentnym dowcipem, powiesz coś mądrego lub wesołego i zaskoczysz otoczenie. Wieczorami znajdziesz czas na aktywny wypoczynek. Nie mów za wiele z kolegami o tym, co ci się nie podoba, bo ktoś może to przekazać niepowołanym osobom i będziesz miał kłopoty.

 

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *