Strona główna / Informacje sportowe / Z piłkarskich boisk

Z piłkarskich boisk

           Star nie zwalnia tempa, FKS Łazy z awansem

Zielono – czarni zaliczyli kolejne zwycięstwo, a już 15 czerwca ostatni mecz sezonu i świętowanie awansu do IV ligi. Powody do radości ma też drużyna Familijnego Klubu Sportowego Łazy, bo rundę wiosenną świętokrzyskiej B klasy, gr. III, kończy awansem do A Klasy.

                             Klasa Okręgowa

*Piaskowianka Piaski – Star Starachowice 1:3 (1:1). Bramki dla Staru: Stachura – 2, Horna.

Do zakończenia sezonu rozgrywek 2018/2019 jeszcze dwa mecze: 8 czerwca gramy w Piekoszowie z Astrą a 15 czerwca u siebie z Moravią Morawica.

 

 

                                    

                                   IV liga

*Pogoń 1945 Staszów – Łysica Bodzentyn 2:4 (0:1). Bramki dla Łysicy: Mirosław Kalista (3), Radosław Mikołajek.
Łysica: Wróblewski – Płusa, Cielibała, Detka, Garbacz, Hajduk (85 Pietrzyk), Chrzanowski (90 Kupisz), Mikołajek, Drabik (75 Kaczmarek), Wikło (60 Dziadowicz), Kalista.

Klasa A, grupa III


*Spartakus Razem II Daleszyce – Arka Pawłów 1:4.
Bramki: Krystian Bado, Jarosław Kończak – 3.

Arka Pawłów: Walkiewicz, Szczepanowski, Linek, Cioroch, Bado, Bednarski, Koprowski, Zieja, Kończak, Dziekan, Jankowicz, Orczyk.

                               Klasa B, grupa III

*Zorza Czajków – FKS Łazy Starachowice 3:6 (2:2). Bramki: Emil Madejski (4), Łukasz Radło, Karol Roman.
FKS Łazy: Chrząstowski – Strycharski, Dobrucki, Klepacz (80. Pisarski), Roman (85. Fiszer), Koston (40. Marzec), Madejski, Mikosza (80. Ostatek), Wójcik, Radło, Sadkowski (85 Kiełek). Trenerzy: Paweł Brzozowski, Przemysław Krzewicki.

                                 Klasa A Radom, grupa II

*Polonia Iłża – Gracja Tczów 3:2.

 

                    Makroregionalna Liga Juniorów Starszych

*Hutnik Kraków – Star/Juventa Starachowice 3:1 (2:0). Bramka dla Juventy: Norbert Korczak.
Star/Juventa: Patryk Wróblewski, Jakub Błażejewski, Kacper Borkowski, Dawid Płatek, Karol Strzelec (46 Patryk Markiewicz), Kacper Gładyś (70 Piotr Krzyżowski), Jakub Kalisz, Patryk Mańturz (85 Bartosz Chojnacki), Kacper Podzielny (82 Mikołaj Maruszak), Norbert Korczak, Piotr Mikos (82 Patryk Nawrot). Trener: Zdzisław Spadło.

 

                                         Makroregion U-19 (2000/2001)
*Star/Juventa Starachowice – Stal Rzeszów 1:2

                   Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych

*Hutnik Nowa Huta Kraków – Star/Juventa Starachowice 3:1.

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

*Juventa Starachowice – Wierna Małogoszcz 6:3.

*AP SKS Star – GKS Arka Pawłów 8:0. Bramki: Bonia x 3, Zając x 2, Rejkowicz, W. Pisarski, Kita.
AP Star: Iwan, Jankowski, Rożek, Kozieł, Lis, Pisarski W, Pisarski E, Kita (C), Rejkowicz, Bonia, Maciąg. Mazur, Żmudzinski, Zając, Bińczak, Mączakowski, Piórczyk

                                 Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych

*Juventa Celsium – Wisła Sandomierz 8:0. Bramki: Adrian Cieśla – 3, Kacper Ostrowski – 2, Jacek Safian, Wiktor Miernik, Maciek Lipieniecki.

Mecz przerwany po zakończeniu pierwszej połowy z powodu zdekompletowania drużyny gości.

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych

*Orlęta Kielce – Juventa Starachowice 2:2.

*AP SKS Star – KKP Korona Kielce 0:0.

                                           Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych

*Juventa Starachowice – AP Końskie 2:1.

                             Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych

*Juventa Starachowice – OKS Opatów 1:0. Bramka: Marcin Welenc.

Juventa: Olaf Nowak, Marcel Kosiarski, Mateusz Jeziorski, Daniel Zieja, Patryk Ruszkiewicz, Wiktor Sowa, Hubert Matysek, Filip Pastuszka, Wojtek Gałka, Kacper Kalinowski, Marcin Welenc, Filip Rożek, Paweł Garbala, Kacper Tokarski i Kamil Banaszczyk.

*Astra Piekoszów – Juventa Starachowice 1:1.
(az)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *