Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Bardzo szybko uporasz się z obowiązkami. Poradzisz sobie w pracy, a w domu też nie będą na ciebie narzekać. Tyle tylko, że nie będziesz miał dobrego humoru. Na twoje decyzje wpłyną wspomnienia i żale, wciąż będziesz coś rozpamiętywał. Niepotrzebnie, bo przecież powinieneś pamiętać, że nie ma co się za siebie oglądać. W końcu spotkasz kogoś, kto przypomni ci, że ważniejsze jest to, co masz przed sobą.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

  Wiele obowiązków domowych i zawodowych odciągnie twoją uwagę od przyjemności. Mniej będzie czasu na czytanie czy spędzanie czasu z przyjaciółmi. Nie będziesz mógł pozwolić sobie na kino. Kontakty towarzyskie będziesz utrzymywał głównie przez telefon i internet, ale przynajmniej więcej czasu spędzisz ze swoją drugą połową lub najbliższą rodziną. Poznasz ich kłopoty i problemy, postarasz się pomóc.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Jeśli jesteś samotny, to teraz jest najlepszy czas, aby szukać drugiej połówki. Spotkasz kogoś, kto od razu zrozumie, co ci w duszy gra i bardzo szybko się z nim porozumiesz. W domu czeka cię pranie, wielkie sprzątanie, mycie okien albo inne poważne porządki. To będą przygotowania na gości, bo niebawem twój dom zapełni się rodziną i przyjaciółmi. Spotkasz ludzi ciekawych twoich opinii na różne tematy i takich, z którymi szybko się porozumiesz.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Zajmiesz się sprawami, które wymagają świeżego spojrzenia i dobrych pomysłów. Inni będą ci zazdrościć, że wiedzie ci się w interesach i że tak dobrze wyglądasz, chociaż masz tak dużo obowiązków. Koniecznie pamiętaj, aby wygospodarować sobie czas na sen i wypoczynek. Nie dawaj się wyciągać na późne spotkania, unikaj alkoholu i słodyczy, bo nigdy nie osiągniesz swojej wymarzonej figury.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Jeśli od dawna nosisz się z zamiarem rozpoczęcia własnego biznesu lub szukasz nowej pracy, to teraz coś w tej kwestii się ruszy. Pojawią się pomysły i propozycje, a całkiem możliwe, że dostaniesz pieniądze na rozruszanie jakiegoś interesu. Musisz wziąć sprawy swoje ręce, pamiętaj także o reklamie i marketingu, bo bez nich daleko nie zajdziesz. Wieczorami nie złość się na rodzinę, ale zaproponuj wspólny relaks.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

  Zajmij się rozwijaniem swoich zainteresowań i umiejętności. Przyda się jakiś kurs albo nawet nowa szkoła, która pomoże ci zmienić swoje życie zawodowe. Nie daj się rozpraszać rozmowami o chorobach. Unikaj ludzi, którzy tylko narzekają i wszystkich krytykują, bo popsują ci humor. Na zakupach nie szalej, bo ciężko będzie spłacić debet. Ale na dobrą kolację przy lampce wina z pewnością możesz sobie pozwolić, a nawet powinnaś ją zorganizować.

 

    Waga (24 września – 23 października)

  Będziesz pracowała ciężko i z wielkim zapałem, ale w końcu przyjdzie czas na relaks. Zabawisz się z przyjaciółmi, pójdziesz na spacer do parku albo na pizzę do nowej włoskiej restauracji. Odczujesz przypływ energii, a wszelkie sprawy zawodowe i rodzinne ułożą się po twojej myśli. Nadejdzie czas, aby pomyśleć o urlopie. W tym roku z pewnością spędzisz go z najbliższymi ludźmi, a gdzie – to już będzie dla ciebie drugorzędne.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Twoje pomysły na rozwiązanie różnych trudnych sytuacji domowych i finansowych spodobają się najbliższym. Nie tylko dostaniesz od nich wsparcie duchowe, ale znajdzie się także ktoś, kto sypnie na nie kasą. Poczujesz, że nadszedł czas na różne zmiany. W uczuciach mogą się zdarzyć zaskakujące niespodzianki. Wreszcie pojawi się sytuacja, gdy będziesz mógł zacząć realizować swoje wakacyjne plany. Niedługo zaczniesz się pakować.

 

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

  Będziesz myśleć o ważnych spotkaniach. Układać sobie w głowie plan postępowania. Trochę się zestresujesz i podenerwujesz, ale w końcu osiągniesz to, o co ci chodzi. Popołudniami będziesz miał z kim porozmawiać, komu się zwierzyć, wypłakać, a nawet w kogo się wtulić. Poza tym znajdziesz sojusznika w swoich wielkich planach. Całkiem możliwe, że niebawem gdzieś wyjedziesz, niekoniecznie na wakacje, ale może na dłużej.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

  Pamiętaj, aby nie zaniedbywać bliskich. Nawet jeśli praca zajmie ci więcej czasu niż zwykle, a znajomi będą dzwonić i namawiać na wspólne wyjście, koniecznie znajdź czas dla swojej  rodziny. Możliwe, że nawet wkrótce dojdziesz do wniosku, że bez niej nie chcesz nigdzie wychodzić ani nic robić. Planety postawią na twojej drodze różne ważne osoby, które zaczniesz podziwiać i się na nich wzorować. Najważniejsze, aby były to dobre wzorce.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Staniesz się spostrzegawczy, pomysłowy i serdeczny. Od wielu osób usłyszysz komplementy i dobre słowa, jednak nie dasz się zwieść na manowce i nie staniesz się zapatrzonym w siebie zarozumialcem. Schowasz dumę do kieszeni i zaczniesz pomagać ludziom. Możliwe, że zaangażujesz się w jakieś duże przedsięwzięcie i będziesz szukał sojuszników do swoich wielkich planów. Będziesz miał głowę na karku, ale zaczniesz kierować się sercem.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Jeśli szukasz lepszego zajęcia, lepiej płatnego lub lżejszego, to śmiało możesz się rozglądać i szperać w ogłoszeniach. Nie ma to jednak jak praca z polecenia. Przygotuj sobie dobre CV, a z pewnością ktoś je doceni i to właśnie ciebie zaproszą na spotkanie. W życiu prywatnym czekają cię wzruszenia, dostaniesz komplementy i podziękowania za to, co zrobiłeś dla innych. Pewnego wieczoru będziesz piękny, elegancki i zabłyśniesz na publicznym spotkaniu.

 

 

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *