Strona główna W numerze Na świętokrzyskich szlakach

Na świętokrzyskich szlakach

Harcerski Rajd Świętokrzyski był okazją do wspomnień i podsumowań podczas specjalnej konferencji, która odbyła się w Ciekotach 1 czerwca ph. „60 lat Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego – najstarszej imprezy turystycznej ZHP”. Na scenie wystąpiły zespoły: „Happy” ze 104 Artystycznej Drużyny Harcerskiej z Mirca, „Stare Dobre Harcerstwo” ze Starachowic, „Czajura” z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz gwiazda wieczoru – zespół „Grupa Na Swoim”. Była też okazja do uhonorowania osób i instytucji. Odznakę „Zasłużony dla Harcerskich Rajdów Świętokrzyskich” odebrała m.in. Zuzanna Kmieciak. Wręczono także nagrody dla najlepszych patroli rajdowych na poszczególnych trasach.

Wójt Gminy Masłów – Tomasz Lato ufundował nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu – druha Antoniego Króla oraz druhny pwd. Zuzanny Kmieciak

Rajd współfinansowany był ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach programu ROHiS, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz Starostwa Powiatowego i Gminy Starachowice, a jego organizatorem jest komenda Hufca ZHP w Starachowicach.

fot. ZHP Starachowice

(az)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x