Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

 Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Zadbasz o samopoczucie swoich najbliższych. Często usłyszą od ciebie miłe słowa. Więcej niż zazwyczaj dasz im od siebie, a całkiem możliwe, że poświęcisz dla nich swoje oszczędności. Nie ma co odkładać i żałować, bo czarna godzina jeszcze długo nie nadejdzie. Trochę więcej niż zwykle będziesz rozmawiał przez telefon, ale też sprawa do omówienia z kimś z daleka będzie pilna i niecierpiąca zwłoki.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

  W nadchodzącym czasie trochę więcej czasu poświęcisz na relaks i swoje duchowe potrzeby. Po pierwsze, będziesz zmęczony, a po drugie – będzie trochę mniej obowiązków. Zaczniesz robić to, co lubisz, zadbasz o ogród albo o balkon, pojedziesz nad jezioro lub nawet nad morze. Dzięki tobie w domu i wokół niego zrobi się piękniej, a rodzina poczuje się zadbana i zadowolona. Jeśli zdarzy się sytuacja stresowa, to będziesz miał przy sobie kogoś bliskiego.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Zajmiesz się ważnymi projektami lub przedsięwzięciami i dopniesz je na ostatni guzik. Powiedzie ci się tak dobrze i odniesiesz taki sukces, że będzie okazja do świętowania zarówno ze znajomymi czy współpracownikami, jak i z bliskimi. Strzelą korki od szampana, a może nawet dostaniesz zaproszenie w bardzo eleganckie miejsce. Na twojej drodze staną weseli, życzliwi i rezolutni ludzie, którzy natchną cię optymizmem.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Staniesz się pomysłowy i serdeczny, lecz nie naiwny. Nie dasz się wciągnąć w dziwne przedsięwzięcia różnych cwaniaczków, którzy zaproponują ci współpracę i szybkie duże pieniądze. Wiedz o tym, że co nagle, to po diable. Nie daj się zwieść nikomu na manowce. Powoli szukaj sojuszników do swoich wielkich planów i pamiętaj przy tym, że to nie pieniądze przynoszą szczęście, lecz relacje z ludźmi.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

  Będziesz potrzebny rodzinie. Na szczęście najczęściej w błahych sprawach. Pójdzie o to, kto zrobi pranie, zakupy albo ugotuje obiad. Tylko nieliczni będą musieli nieść pomoc najbliższym w znacznie większym zakresie, ale na szczęście macie łeb na karku i głowę pełną pomysłów, więc co to dla was. Humor poprawią ci spotkania z przyjaciółmi oraz zakupy w dużych sklepach. Wyszukasz coś ulubionego w bardzo korzystnej cenie.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Czekają cię wzruszenia, zaproszenia i komplementy. Najpewniej na przyjęciu, na którym będzie pięknie i elegancko, a ty pokażesz się z najlepszej strony i wszystkich gości niemal olśnisz. Całkiem możliwe, że do domu wrócisz z bukietem czerwonych róż albo innym prezentem. Poczujesz, że trzeba się za siebie zabrać, lecz nie głodówką czy dietą wymagającą wielkich wydatków. Przypomnisz sobie, że sport to zdrowie.

 

  Waga (24 września – 23 października)

  Zachowuj się ostrożnie, gdyż ktoś będzie cię obserwował i oceniał. Jeśli tylko postąpisz w sposób przemyślany, zostaniesz doceniona, a z ewentualnej krytyki wyciągniesz wnioski na przyszłość. Nie bądź nieśmiała i wycofana, bo wielka przygoda i wymarzone wakacje mogą ci przejść koło nosa. Uwierz w swoją siłę i wykorzystaj nadarzającą się okazję. Korzystaj z zaproszeń nawet nieznajomych osób, ale takich, którym dobrze patrzy z oczu.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Poczujesz się bardziej niezależny i zechcesz pracować na własny rachunek. Całkiem możliwe, że niebawem zdarzy się okazja. Ktoś cię przedstawi, złoży propozycję, podpowie, gdzie zapukać. W życiu osobistym czeka cię masa spotkań i wydarzeń. Jeśli spodziewasz się gości, to niebawem przyjadą. Przez najbliższy czas będzie ci brakowało czasu dla siebie, no i nie będziesz sam. Trzeba będzie witać, podejmować i przyjmować, ale możesz liczyć na rewanż.

 

 

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

  Zabierzesz się do rachunków i przeanalizujesz ostatnie wydatki. Dojdziesz do wniosku, że nie jest tak źle, lecz dobrze także nie. Trzeba będzie coś postanowić, uciąć te zbędne albo poszukać sobie dodatkowego zajęcia. Oszczędzać za bardzo nie zechcesz i nie umiesz, tym bardziej, że szykuje się jakieś większe wyjście lub wyjazd i trzeba będzie odwiedzić fryzjera lub pójść do sklepu i kupić sobie coś nowego na lato.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

  Trzymaj się z daleka od sąsiadów i krewnych, którzy często prowokują starcia. Panuj nad sobą w urzędach i podczas rozmów z nauczycielami. Nie podnoś głosu i nikomu nie docinaj. Lepiej się wycisz, bo podniesione ciśnienie do niczego dobrego nie doprowadzi, a jeszcze na dodatek masz taki ostry język, że możesz sobie narobić kłopotów. Lepiej się wyżyć w sporcie lub robiąc wielkie porządki w domu. Remont jest także dobrze widziany.

     

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

W pracy nie przekazuj nikomu swoich obowiązków, bo jeszcze popsuje to, co zacząłeś i co tak dobrze ci idzie. W domu także sam zabierz się do rachunków i przeanalizuj ostatnie wydatki. Planety sprzyjają mądrym decyzjom, na przykład rzuceniu palenia lub zmianie pracy. Dobrze zrobisz, jeśli jak najszybciej wybierzesz, gdzie pojedziecie na wakacje. Nie bój się odważnych decyzji, w tym roku możesz zaszaleć.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Uważaj na spóźnienia, zguby i pomyłki. Coś ci może przynieść pecha i będziesz żałował swojego czynu. Pod koniec tygodnia wreszcie się z kimś pogodzisz, pójdziecie razem na kawę lub na piwo. Przed wyjazdem na wczasy na twoją głowę spadnie więcej spraw domowych i organizacyjnych. Trzeba będzie biegać po sklepach i załatwiać coś w urzędach. Poza tym trzeba będzie pójść do lekarza, gdyż przytrafi ci się jakaś infekcja.

 

 

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *