Gry bez prądu

Planszówki przeszły ostatnimi czasy niemały renesans – coraz trudniej jest kojarzyć je jedynie z takimi grami jak eurobiznes, jenga, scrabble czy chińczyk. Oferta gier jest już znacznie szersza, a my przygotujemy dla Was ponad 200 różnych gier.

Poza tłumaczeniem zasad prostych gier rodzinnych, wychodzimy także naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Utworzone zostanie stanowisko, gdzie tłumaczyć będziemy gry dla graczy zaawansowanych, bądź chcących wspiąć się na ten pułap.
Tym razem prezentowane będą:

AFTERGLOW MINIATURES GAME

„AMG jest pełnokrwistą grą bitewną z używaniem makiet, miarek i kostek. A także rajem dla każdego miłośnika malowania modeli. W grze tej spotkamy ludzi, którzy żyją zarówno nomadycznie (Ludzie Pustkowi) oraz są zorganizowane w fanatyczno-religijne państwo (Delaria). Elfy (Naiym’vael) najbardziej odczuły efekty apokalipsy, gdyż według nich został przerwany krąg życia i uważają się za „żyjących po śmierci”. Pustkowia przemierzają również mutanci (Odrzuceni) oraz kierowane bliżej nieokreśloną motywacją, czy też oprogramowaniem cyborgi (Konstrukty). Do zaistniałych warunków najszybciej zaadaptowały się krasnoludy (Miasta Kuźnie), których siedziby tętnią życiem i nadal rozwijają przemysł. Wszystkimi wspomnianymi frakcjami można grać w AMG i rywalizować o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie.”

W roli prezentera AMG pojawi się zacięty, starachowicki MG Bartek Nóżkiewicz.

Na każdym spotkaniu możecie się także nauczyć gry karcianej Magic the Gathering, dostając jednocześnie darmową talię startową. Owa gra ma w SCK swoje osobne spotkania które przyciągają coraz większą liczbę zainteresowanych!

Spotkanie jest absolutnie darmowe, mile widziane są również własne gry. Wydarzenie skierowane jest dla każdego, począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym (które przychodzą z opiekunami), aż po osoby dorosłe.  Obecność i udział wieże się z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.

fot. SCK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *