Z raportów

 „Elegant” w kosmetycznym

Z drogerii w Starachowicach złodziej ukradł 17 czerwca br. po godz. 11.00 kremy i perfumy o łącznej wartości ponad 650 złotych.

 Pijany za kierownicą

 17 czerwca br.  około godz. 13.00 w Marculach, kierujący fiatem ducato 53 – latek nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze i podczas wyprzedzania pojazdu ciężarowego stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Trafił do szpitala w Starachowicach. Okazało się, że miał ok. 2 promile alkoholu w organizmie.

  Jeepem do zalewu 

 18 czerwca br. wieczorem starachowiccy strażacy otrzymali zgłoszenie, że do brodzkiego zalewu wjechał samochód osobowy marki Jeep. Na miejsce ściągnięto specjalistyczny sprzęt do ratownictwa wodnego. Okazało się, że pojazd najprawdopodobniej nie został prawidłowo zabezpieczony i stoczył się do wody. Nikomu nic się nie stało.

Wjechał w auto

19 czerwca br. po południu, na skrzyżowaniu Armii Krajowej z ul. Oświatową, na wysokości komendy policji, 24 – letni motocyklista nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył volkswagena LT kierowanego przez 37 – letniego mężczyznę. Jednoślad uderzył jeszcze w auto marki renault scenic. Motocyklista został zabrany do szpitala, nic poważnego mu się nie stało. Zarówno poszkodowany, jak i pozostali uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem.

 Kosztowna drzemka

W nocy ze środy na czwartek (19/20 czerwca br.) na dworcu wschodnim w Starachowicach, nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy śpiącemu na peronie 18 – latkowi. Młody mężczyzna oszacował wartość strat na kwotę blisko 3000 złotych.

 Pożar w Boże Ciało

 

20 czerwca br. tuż po godzinie 21.00 zauważono ogień w jednej z hal produkcyjnych firmy przy ul. Składowej w Starachowicach. Płomieniami objęta była ściana o powierzchni ok. 8 m kw. Przybyli na miejsce strażacy sprawnie uporali się z pożarem, przewietrzyli pomieszczenia i sprawdzili obiekt pod kątem obecności ukrytych zarzewi ognia.

 

(azab)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *