Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Informacje sportowe 25 czerwca 2019

Niepokonani w czwórboju

Uczniowie SP nr 12

Organizatorami imprezy byli: SP nr 11 i Miejski Szkolny Związek Sportowy. Młodzież rywalizowała w biegu na 60 m, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal oraz w biegach na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

Pierwsze miejsca zajęły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 12 w Starachowicach, wygrywając zawody zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Drużynowa klasyfikacja końcowa

Chłopcy                              Dziewczęta

1. SP nr 12                      1. SP nr 12
  2. SP nr 11                      2. SP nr 13
  3. SP nr 9                        3. SP nr 9

SP nr 12: Jakub Nowakowski, Krzysztof Gembalski, Mateusz Wójcik, Jakub Tarzanowski, Jakub Sendecki, Bartosz Zapała. Opiekun: Rafał Lipiński.

SP nr 12: Magdalena Borkowska, Zofia Dróżdż, Magdalena Ceglińska, Anna Szwajda, Laura Chochoł, Adrianna Dekiel, Emilia Poznańska. Opiekun: Iwona Kowalska.

Indywidualnie I miejsce zajął Jakub Nowakowski z SP nr 12, II – Gabriel Maniak z SP nr 11, III – Krzysztof Gembalski (SP nr 12 ), a IV Mateusz Wójcik (SP nr 12). Wśród dziewcząt klasyfikację tę wygrała Wiktoria Mazur (SP nr 10), na II miejscu jest Magdalena Borkowska (SP nr 12), a miejsce trzecie zajęła Wiktoria Pałka z SP nr 11.