Strona główna / Rozrywka i kultura / Ostatni seans w Kinie Kultura

Ostatni seans w Kinie Kultura

Start o godz. 18.00.

Po projekcji będzie możliwość spotkania oraz rozmowy z Karolem Bernackim – odtwórcą jednej z głównych postaci filmu. Karol pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego i jest absolwentem wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie. Możemy pamiętać go z filmu „Amok” a także gangsterskiego filmu „Totem”, który był grany w naszym kinie. Spotkanie poprowadzi pedagog i filmoznawca – Anita Utnik-Wawszczak. Gorąco zapraszamy! Bilety w cenie: 12zł (senior), 15zł (ulgowy) i 17zł (normalny).

O samym filmie:

„Najnowszy film nominowanego do Oscara i nagrodzonego na festiwalu w Berlinie reżysera Bartosza Konopki – twórcy głośnego „Królika po berlińsku” i docenionego przez widzów i krytyków obrazu „Lęk wysokości”. „Krew Boga” to posiadająca współczesny wymiar refleksja nad istotą wiary i kościoła, formą przypominająca bezkompromisowe dzieła Nicolasa Windinga Refna oraz serialowy hit „Gra o tron”. W rolach głównych występują: Krzysztof Pieczyński („Belfer”, „Ziarno prawdy”, „Jack Strong”), Karol Bernacki („Amok”), Jacek Koman („Moulin Rouge!”, „Son of a Gun”,
„Ziarno prawdy”), Wiktoria Gorodeckaja, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie oraz jeden z najoryginalniejszych współczesnych performerów – Francuz, Olivier de Sagazan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *