Strona główna / Gazeta młodych / Taneczny finał nauki

Taneczny finał nauki

Uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły spotkali się na pożegnalnym balu ósmoklasistów. Uczestniczyli w nim także ich następcy, czyli siódmoklasiści. Dyrektor szkoły, Teresa Szymczak pogratulowała ósmoklasistom wspaniałych wyników w nauce i świetnych wyników egzaminu oraz wielu różnych sukcesów, jakie osiągali podczas ośmiu lat pobytu w murach szkoły. A przygotowani przez wychowawczynię Iwonę Kozdębę uczniowie klasy siódmej, pożegnali piosenkami i wierszami swoich starszych kolegów i koleżanki. Miłym akcentem było wręczenie prezentów: kubków ze zdjęciami, podpisami i pamiątkową datą.

Na parkiet ruszyli wszyscy

Niespodzianki przygotowali rodzice. Gratulując swoim pociechom ukończenia etapu edukacji i życząc im dalszych sukcesów wręczyli im „Dezyderaty” ozdobione zdjęciem klasowym. Wzruszających chwil było więcej. Po pięknym polonezie, do którego choreografię ułożyła Edyta Chodzyńska, nie milkły rzęsiste brawa. Na koniec oficjalnej części balu przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia z wychowawczyniami: Katarzyną Pocheć i Sylwią Pacek.

Teraz przed nimi kolejny etap edukacji

Podczas poczęstunku uczniowie odkryli kolejną niespodziankę przygotowaną przez rodziców, a był nią tort z okolicznościowym wierszem i klasowym zdjęciem. Później była już tylko zabawa taneczna, którą prowadził DJ Paweł Piłat. Wszyscy dobrze się bawili i żałowali tylko tego, że ten bal nie może trwać do białego rana.

(ada)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *