Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Nie będziesz się nudził w domu. W tym okresie sporo jest do zrobienia, tym bardziej, że za jakiś czas trzeba będzie pakować walizki na wakacje. Rodzina złoży ci propozycję nie do odrzucenia, zechce, abyście wreszcie pomalowali pokój lub wymienili meble. Poza tym znajdzie się wiele tematów do rozmów i do żartów. Zrobi się bardzo wesoło. Wyznaczycie sobie kilka miejsc, które zechcecie odwiedzić w tym roku.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

  Nie denerwuj się, jeśli trzeba będzie w ostatniej chwili zmienić plany albo coś odłożyć na potem. Tylko ci to wyjdzie na dobre, a poza tym co się odwlecze, to nie uciecze. Planety zadbają, żebyś się nie denerwował ani w pracy, ani w domu. Ktoś zadba o twój relaks i sprawi, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach zapomnisz o stresie. Czekają cię miłe rozmowy i spotkania. Każde wydarzenie przyniesie ci radość.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Intuicja w porę ostrzeże cię przed poważnymi kłopotami. Jeśli nie wyjdzie realizacja planowanego przez ciebie wyjazdu, to bądź pewien, że to dla ciebie korzystne. Unikniesz problemów w podróży. Ci, którzy zostaną w pracy, dostaną liczne okazje do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Przydadzą się na wakacje. Poza tym uradują was udane zakupy. Szafa się zapełni nowymi ubraniami, ale szczególnie ucieszycie się z modnych butów.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Skupisz się na pozytywnych stronach życia we dwoje. Jeśli się niedawno czubiliście, to teraz między wami pojawi się więcej czułości, wzajemnego wsparcia i szacunku. Zabawisz się i pożartujesz. Całkiem też możliwe, że wyjedziesz na kilka dni. Singlom może ktoś zawrócić w głowie. Niektórzy z was powinni zmienić tryb życia na bardziej aktywny. Jeśli pojawi się nowa pasja, to zarazicie nią swoich bliskich.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

W nadchodzących dniach będziesz robił duże zakupy w spożywczym. Całkiem możliwe, że zapełnisz lodówkę na przyjęcie gości, którzy przyjadą do ciebie na wakacje. Lecz jeśli planujesz wyjazd gdzieś daleko, to gromadzenie żywności będzie właśnie z nim związane. Zrobisz drobne porządki, lecz z większymi się wstrzymasz. Wyrzucisz z domu stare graty oraz przeterminowane produkty. Zrobi się trochę wolnego miejsca na półkach.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Masz dobre serce, pomożesz lub wesprzesz znajomych. Możliwe, że pożyczysz im pieniądze na wakacje, bo sama masz nadmiar lub jeszcze nie potrzebujesz. Będziesz pomagała także tym, którzy nie potrafią załatwić prostych spraw w urzędach. Napiszesz za nich podanie, wypełnisz kwestionariusz lub nawet staniesz w kolejce. W zamian w twoim życiu pojawi się bratnia dusza, która zacznie cię pozytywnie nastrajać i nakręcać.

 

 

  Waga (24 września – 23 października)

Pracy będziesz miała sporo, bo inni pojadą na wakacje i trzeba będzie ich zastąpić. Ale pieniędzy też ci przybędzie. Nie dziel się nimi z tymi, którzy na to nie zasługują, lecz jeśli kiedyś ktoś ci pomógł, to możesz się teraz zrewanżować. Planety nakłonią cię do wyprawy na zakupy. Na twojej drodze pojawi się tak dużo przecenionych produktów, że sama się zdziwisz i szkoda ci będzie ich nie kupić. Lecz nie pozwalaj sobie na luksusy.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Masz teraz dobrą rękę do pieniędzy. Jeśli jesteś już po urlopie, to czekają cię ciekawe propozycje zawodowe. A jeśli jeszcze przed, to zrelaksujesz się i zapomnisz o kłopotach. Po przyjeździe okaże się, że ich nie masz. Pozwól sobie na coś pysznego, ugotuj swoją ulubioną potrawę albo idź do restauracji, a poprawisz sobie nastrój. Nie bój się tego, co nowe, nieznane i inne, bo szybko się przyzwyczaisz i z wszystkim sobie poradzisz.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Przed tobą bardzo udane dni. Planety przeleją na ciebie pozytywną energię. Często będziesz się cieszył, a zadowolenie przyniosą ci nawet najzwyklejsze sytuacje. Zaczniesz odpoczywać w ruchu. Aura sprzyja spacerom i innym, bardziej ekstremalnym rozrywkom w gronie dobrych przyjaciół. Przestaniesz się żalić znajomym na swoją drugą połówkę. Problemy rozwiążecie między sobą, w domu i wasze relacje poprawia się o 180 stopni.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

W pracy zrobisz, co do ciebie należy, a w domu otworzysz się na nowe propozycje i szalone pomysły. Jeszcze niedawno twierdziłeś być może, że nie weźmiesz do ust sushi, krewetek lub innych nieznanych ci potraw, lecz teraz nawet je polubisz. Poznasz nowe przepisy, zaczniesz je stosować, zasmakujesz w nich i zadziwisz najbliższych. Nie smuć się, nie denerwuj i nie odchudzaj, bo nie musisz. Dostaniesz wreszcie to, na czym ci zależy.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  Zajmą cię rozmyślania o krewnych lub przyjaciołach. Będziesz kibicował ich sukcesom, doradzał, a może nawet pomagał. Przy okazji otrzymasz od nich motywację do działania. Porozmawiasz z szefem na temat podwyżki albo zaczniesz szukać nowej pracy. Zamiast nad polskie morze wybierzesz się za granicę lub weźmiesz udział w ekstremalnych zmaganiach. Planety sprzyjają spotkaniom, grillowaniu w wesołym, zaufanym gronie.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Nie będziesz narzekał na nadmiar obowiązków, chociaż w taką piękną pogodę ciężko się będzie skupić na pracy. Z optymizmem popatrzysz w przyszłość i zaczniesz coś szalonego planować. Nowe przedsięwzięcia i różne pomysły przybliżą cię do podwyżki. Jeśli wplączesz się w jakieś kłopoty, to ktoś podsunie ci świetne pomysły, jak z nich wyjść, a rodzina cię wesprze i udzieli pomocy. Dojdziesz do wniosku, że najlepiej ci wśród najbliższych.

   

 

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *