Strona główna / Informator UM / Czekamy na opinie mieszkańców w sprawie rozkładów jazdy autobusów

Czekamy na opinie mieszkańców w sprawie rozkładów jazdy autobusów

 

Swoje opinie na temat proponowanych zmian starachowiczanie będą mogli wyrazić w specjalnie opracowanej ankiecie, która po 12 lipca zostanie umieszczona na stronie Urzędu Miejskiego www.starachowice.eu Każdy z mieszkańców będzie mógł oddać swój głos. Głosowanie dotyczyć będzie jedynie odpowiedzi na pytanie, czy jesteś za wprowadzeniem nowego rozkładu czy przeciw. Głosowanie przeciw oznaczać będzie aprobatę pozostawienia obecnie funkcjonującego rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Proponowany nowy rozkład został wykonany w oparciu o wyniki badań marketingowych,  przeprowadzonych jesienią 2018 r. przy uwzględnieniu ponad 400 sugestii przekazanych przez mieszkańców miasta.

Ważną informacją jest to, że nie ma możliwości jakichkolwiek zmian w proponowanym rozkładzie jazdy, ponieważ nawet jedna zmiana dotycząca czasu przejazdu, czy zmiana trasy choćby jednego autobusu, rozbija cały rozkład. Autobus po zakończeniu trasy na jednej linii – zmienia nr linii i jedzie dalej, co na tym etapie uniemożliwia jakiekolwiek zmiany.

Marcin Pocheć

Prezes Zarządu

Zakładu Energetyki Cieplnej

w Starachowicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *