Strona główna / Informacje sportowe / Jadą rywalizować w Dubaju

Jadą rywalizować w Dubaju

 

W rozegranym w hali Tęczy Społem Kielce Pucharze Polski w Trójboju Siłowym im. Wojciecha Kardynalskiego wystartowało 29 czerwca br. ponad 100 zawodników z całego kraju. Był on jednocześnie kwalifikacją do Mistrzostw Świata, które odbędą się jesienią tego roku w Dubaju.

Przedstawiciele KSS Wiking Starachowice co rusz stawali na podium. Indywidualnie zajęli następujące miejsca: Jarosław Olech – I miejsce seniorów (kat. 74 kg), I miejsce open oraz I miejsce weteranów I open, Hubert Kończak – II miejsce seniorów (kat. 74 kg) oraz I miejsce open juniorów, Mariusz Gratkowski – I miejsce seniorów (kat. 66 kg) i II open, Jan Wegiera – I miejsce seniorów (kat. 93 kg), I miejsce open oraz I miejsce weteranów II open, Waldemar Komisarek – III miejsce seniorów (kat. 105 kg), ustanawiając nowy rekord Polski weteranów I w wyciskaniu z wynikiem 260 kg, Arkadiusz Staszewski – I miejsce seniorów (kat. +120 kg), Eugeniusz Jeżewski – I miejsce weteranów III (kat. 66 kg), ustanawiając nowy rekord Polski weteranów III w wyciskaniu z wynikiem 90 kg oraz Małgorzata Mazur – II miejsce seniorek (kat +84 kg) i II miejsce open.

Zawodnicy startujący w barwach Wikinga po raz kolejny udowodnili, że są najlepsi! Zajęli bowiem drużynowo w rozegranym w Kielcach Pucharze Polski w Trójboju Siłowym Seniorów I miejsce, a Mariusz Grotkowski, Jarosław Olech i Hubert Kończak zdobyli też kwalifikacje na Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym, które odbędą się w listopadzie br. w Dubaju.

Udowodnili że są najlepsi
Pierwsza ekipa pucharu

 

 

(az)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *