Strona główna / Wieści z gmin / Seniorzy dla najmłodszych

Seniorzy dla najmłodszych

 

Seniorzy debiutowali w roli aktorów przed widownią złożoną z uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej w Mircu, a następnie przed przedszkolakami. Występ był rewanżem za zaprezentowane seniorom przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Klubowicze wcielili się w role uczniów, którzy opowiadają nauczycielce, kim chcieliby zostać w przyszłości. Przed widzami, wśród których nie mogło zabraknąć wójta gminy Mirzec, Mirosława Seweryna oraz Grażyny Potrzeszcz, kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, zaprezentowali się: policjant, strażak, ogrodnik, fryzjerki, lekarz, pielęgniarka, piosenkarka.

Spotkanie zakończył wspólny taniec seniorów i przedszkolaków, a Anna Kawalec, koordynatorka Klubu Senior+ i autorka scenariusza przedstawienia, przekazała na ręce dyrektor przedszkola, Renaty Koriat obrazek wykonany przez Tadeusza Ślawskiego z Klubu Senior +. Dzieci rozdały babciom i dziadkom wykonane przez siebie laurki w kształcie serc, a seniorzy poczęstowali małych widzów soczkami pomarańczowymi.

Dyrektor przedszkola, Renata Koriat dziękowała za przygotowanie przedstawienia, które przykuło uwagę najbardziej wymagających widzów, czyli dzieci. Seniorzy odebrali także gratulacje od wójta gminy Mirzec, Mirosława Seweryna.

Spektakl razem z dziecmi ogląda;ł wójt gminy Mirzec, Mirosław Seweryn
Przedszkolaki w podziękowaniu przygotowały serduszkowe laurki

(azab)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *