11.4 C
Starachowice
czwartek, 9/07/2020

Horoskop dla Ciebie

 

 

 

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Będziesz miał w sobie bardzo dużo energii i wigoru. Można nawet powiedzieć, że poczujesz się o dekadę młodszy. Świat zaraz dostrzeże twoją przemianę i zaczną się sypać zaproszenia na lody, kawę czy spacer. Niestety, niektórzy dostaną także propozycję przejęcia części domowych obowiązków. Od was zależy, czy się zgodzicie, czy też pozwolicie sobie na mały rodzinny konflikt. Planety ułatwią ci także wychodzenie z zaległości i opresji.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

  Jeśli masz drugą połowę, a jednocześnie wrażenie, że coś jest nie tak, to nie czekaj na cud i nie milcz. Warto rozmawiać na ważne tematy, taka rozmowa może wszystko w twoim życiu odmienić. W pracy będzie trochę nerwów, gdyż na twojej drodze stanie osoba, która prowokuje awantury, plotkuje i oczernia innych. Najlepiej jej unikać, lecz jeśli się nie da, to rób wszystko, aby się nie dać wkręcić w jej intrygi i nie krzywdzić innych.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Będziesz miał mądre pomysły, lecz trudno ci będzie znaleźć pomocników do ich realizacji. Możesz być zdziwiony, ale dobrze zrobisz, jeśli zwrócisz się po pomoc lub radę do seniorów w rodzinie albo kogoś z całkiem innej półki wiekowej – właśnie tych najmłodszych. Dzięki nim dostaniesz gotowe metody postępowania, a przynajmniej podsuną ci pomysł na pierwszy krok. Trafisz na najlepszych wspólników, jacy się tylko mogą zdarzyć.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Znajdą się zagubione rzeczy, do których się przywiązałeś i których ci było bardzo żal. Wyjaśnią się zagadki. W pracy dostaniesz świetne zlecenie. W domu bardzo szybko poradzisz sobie z zaległościami w ogrodzie. To idealny czas, aby zmienić pewne niezdrowe przyzwyczajenia, gdyż będziesz teraz konsekwentny i wytrwały. Śmiało zacznij stosować zdrową dietę albo rzucaj palenie czy słodycze.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

  Możesz sobie pozwolić na totalny luz, gdyż żadne kataklizmy się nie wydarzą, nie dotkną cię trudne sytuacje i nie zbankrutujesz, nawet jeśli dokonasz ryzykownej transakcji. To czas wypoczynku i relaksu. Oderwiesz się od spraw, które ostatnio cię męczyły, przez jakiś czas nie zobaczysz denerwujących cię kolegów czy znajomych. Za to ktoś, kogo lubisz, wyciągnie cię na ubraniowe zakupy. Będzie tak tanio, że kupisz całą torbę.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

  Czy spełniłaś ostatnio jakieś swoje marzenie? Jeśli nie, to przestań ciągle skupiać się na innych, a zajmij sobą. Jeśli po głowie ci chodzi jakiś szalony pomysł, to nie obawiaj się go zrealizować. Zrób to dla siebie, a zapewne zaimponujesz innym i zaczną cię bardziej poważać i szanować. Planety przyniosą ci szczęście i zadowolenie. Ogólnie będziesz cieszył się życiem i zdrowiem. Wyjdziesz także z zaległości, jeśli je masz.

 

  Waga (24 września – 23 października)

Spokojny czas przed tobą. Nie wydarzą się żadne  większe rewolucje czy zawieruchy. Zajmiesz się domowymi sprawami. Czas spędzisz z rodziną. Pójdziecie na spacer i na zakupy. Wspólnie zrobicie porządki, a także zaplanujecie mały remont w przyszłości. Jeśli nie masz ochoty nigdzie jechać, to nikt cię nie zmusi. Zrób to, co lubisz: poczytaj książkę, obejrzyj film albo wreszcie porządnie sobie pośpij.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Czeka cię powodzenie w sprawach codziennych, materialnych. Takich jak zakupy czy organizacja domowego życia. Banalnych obciążeń i obowiązków, których nie lubisz, pozbędziesz się szybciej, niż się spodziewasz. Potrzebna jest tylko szybka decyzja i krótka, zdecydowana rozmowa z kim trzeba. Staniesz się zawzięty, konsekwentny i nieustępliwy. Nie spoczniesz, dopóki nie pokonasz trudności i nie skończysz tego, co zacząłeś.

 

 

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Najbliższy czas zapowiada się ulgowo i pod znakiem lenistwa. Szczególnie dla tych, którzy mają wakacje lub urlop. Wykorzystaj ranki do tego, aby załatwić ważne sprawy, bo popołudniami będziesz zbyt roztargniony. Przed niektórymi z was plażowanie i leniuchowanie. Ci, którzy lubią, pobiegają lub pojeżdżą na rowerze. Ci, którzy zostali w pracy, spore sukcesy będą zawdzięczali tylko i wyłącznie sobie

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

  Planetarny klimat zmieni się o 180 stopni. Leniwcy i depresyjni odzyskają energię, i będą jak dynamit. Takie słowa jak „nie mogę”, „nie chce mi się” albo „nie dam rady” znikną z twego słownika na długi czas. Możesz brać się za trudne sprawy, które do tej pory omijałeś. To wymarzona pora na różne zadania specjalne. Wypucujesz mieszkanie, w ogródku zrobisz raj na ziemi, a w pracy wszystkich przegonisz.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  Najlepiej dogadasz się z osobami podobnymi do ciebie. Z ludźmi czynu, aktywnymi i nastawionymi na działanie. Właśnie takie postaci widać wokół ciebie. Zapewne wspólnie zrobicie coś pożytecznego nie tylko dla siebie, ale także dla innych. Wokół ciebie będzie także rodzina, ktoś, kto nadaje na tej samej fali. Być może żywi do ciebie różne oczekiwania, które niestety nie zgadzają się w tym, co obecnie planujesz.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Zdołasz się wreszcie odprężyć, lecz jednocześnie coś postawi cię na baczność. Trzeba się będzie dobrze przygotować. Możliwe, że wrócisz do pracy po wypoczynku albo odwrotnie – będziesz się szykował do podróży. Usiądziesz za kółkiem i ruszysz w daleką drogę. Stać cię będzie na to, aby zadowolić swoją rodzinę. Sprezentować jej jakąś niespodziankę, a nawet spełnić zachciankę lub fanaberię. To będzie bardzo przyjemne.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x