Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

 

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W twoim sercu zapanuje harmonia i pogodzisz się z czymś, przeciwko czemu od dawna się buntowałeś. Nie oznacza to, że zgodzisz się na jakąś krzywdę wobec siebie lub innych, a jedynie zaakceptujesz stan rzeczy, który trwa już od jakiegoś czasu i dojdziesz do wniosku, że wcale nie szkodzi ani tobie, ani innym. Może to być niestandardowa fryzura twego dziecka albo zbyt nowoczesny pokój. Ktoś będzie ci wdzięczny za coś, co mu ofiarujesz.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

To nie jest czas robienia interesów. Układ planet jest teraz taki, że możesz podjąć niekorzystną decyzję. Uważaj na partnerów w biznesie oraz na osoby, które oferują ci gruszki na wierzbie. Jeżeli w pracy lub w domu zdarzy się jakiś problem, to błyskawicznie go rozwiążesz. I to w bardzo umiejętny sposób, tak że wilk będzie syty i owca cała. Przy tym będziesz w świetnym nastroju, a ludzie okażą ci wielką sympatię.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Z pewnością udadzą się spotkania i imprezy towarzyskie. Powodzenie czeka cię także na wycieczkach i w podróży. Ktoś pomoże ci nieść ciężką torbę albo odnajdzie zaginiony bagaż. Dni zapowiadają się miło i przyjemnie, prawdziwie wakacyjnie. Po ostatnich męczących tygodniach teraz widać większy luz, będziesz miał więcej czasu dla siebie i najbliższych. Twoje serce wciąż będzie przy rodzinie, a jej pragnienia będą ważniejsze od twoich.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Moment wymarzony na podróże, ruch na świeżym powietrzu, wycieczki i uprawianie sportu. Tylko od ciebie zależy, czy postąpisz zgodnie z twymi potrzebami i z naturą. Pamiętaj jednak, że jeśli ty będziesz zadowolony, to i twoje otoczenie na tym zyska. Pilnuj najmłodszych w rodzinie oraz czworonożnych pupili, bo mogą się rozchorować albo zniknąć ci z oczu. Pora zadzwonić do kogoś, z kim dawno nie rozmawiałeś.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

To doskonały czas na zmiany w domu i w ogrodzie. Dzięki twoim bardzo dobrym pomysłom możesz osiągnąć niebywały efekt. Twoi najbliżsi najwyraźniej w wielu poważnych i mniej poważnych sprawach liczą na ciebie, nie chce im się ruszyć z miejsca, a nawet pomyśleć. Sytuacja może dojrzeć do poważnej rozmowy, bo nie zechcesz ich wyręczać w obowiązkach. Nie daj się wykorzystać i weź sprawy w swoje ręce.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

W interesach będziesz musiała być twarda, bo spotkasz się z lenistwem i wygórowanymi oczekiwaniami. Ktoś uzna, że wszystko mu się należy jak psu miska i będzie tylko czekał na mannę z nieba. Na osłodę ktoś inny będzie dla ciebie wyjątkowo miły, a nawet obsypie cię komplementami. Obudzi się w tobie zdrowy egoizm, a przez to będziesz miała więcej czasu dla siebie i więcej osiągniesz.

 

 Waga (24 września – 23 października)

Pracy będzie mniej niż ostatnio, a te obowiązki, które jednak na ciebie spadną, staną się mniej uciążliwe, bo znajdziesz pomocnika lub będziesz je wykonywała w wyjątkowo przyjemnych warunkach. W firmie zapanuje dużo lepsza atmosfera, a domownicy będą bardziej wyluzowani i pełni pomysłów, jak zaplanować popołudnia i weekendy. Łatwo zarobisz ekstra parę złotych. Nie żałuj pieniędzy na płyty i książki, bo to może być twoje źródło natchnienia.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Nadchodzi czas sprzyjający rozmyślaniu, tworzeniu, kontaktom ze sztuką oraz bliskimi relacjami z ludźmi. Planety podszepną ci niebywałe pomysły, jak wyjść z trudnej sytuacji. Sprawy zaczną się układać szczęśliwie, poczujesz to wyraźnie na własnej skórze. Będziesz miał powody do dumy ze swojej odwagi i desperacji w zmienianiu życia na lepsze i powrocie na właściwy tor. Dobra passa w znajdowaniu sprzymierzeńców i przyjaciół.

 

 

 

 

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Przed tobą niestety nielubiane zadania wymagające odwagi i cierpliwości. Nie trzeba cię przekonywać, że jesteś w stanie je nienagannie wypełnić. Przymknij oko na cudze irytujące zachowania i zajmij się swoją robotą. W nagrodę czekają cię relaksujące i wesołe popołudnia i wieczory. Udzieli ci się wakacyjny klimat, poczujesz się beztroski i wyluzowany, szczególnie w pewnym miłym towarzystwie, które jest ci pisane.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Pojawią się nagłe przeszkody w realizacji twoich codziennych zadań. Ktoś nagle zacznie ci robić kłopoty. Na razie nie możesz marzyć o porozumieniu, ale możliwe, że taka sytuacja niebawem nadejdzie. Do tego czasu skup się na sprawach ważnych i rób swoje nie oglądając się na innych. Czeka cię bieg z przeszkodami, ale ze szczęśliwym zakończeniem — tego możesz być pewnym. Możliwa jest podwyżka lub premia w pracy.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

To dobry czas na osiągnięcie porozumienia. Czekają cię bardzo dobre relacje z otoczeniem. Wystarczy, że zrobisz odpowiednią minę, a twoja druga połowa, dzieci lub znajomi będą wiedzieli, o co ci chodzi. Do rozmów najlepiej zasiąść na początku tygodnia, bo wtedy twoi przeciwnicy będą skłonni do ustępstw lub kompromisów, a także wystarczy im cierpliwości, aby cię wysłuchać do końca. Z jednej rozmowy z pewnością coś dobrego się wykluje.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Niemal tanecznym krokiem będziesz każdego ranka zmierzał do firmy. Poczujesz, że to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność. Nadasz własny rys każdej sprawie, którą zaczniesz załatwiać. Wszystko, za co się weźmiesz będzie wyrażało twoją indywidualność. To dobry czas dla artystów, konstruktorów, architektów, prawników, pisarzy oraz wszelkich innych twórców. Także krawcowych, budowlańców czy fryzjerów.

 

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *