Strona główna / W numerze / Talent show

Talent show

 

W tym roku miał inną formułę. Organizatorka show Agnieszka Jasztal – Rdzanek we współpracy z Magdaleną Majchrzyk występy uczestników połączyły z językiem angielskim. 30 uczniów z klas IV – VIII mówiło po angielsku o swoich talentach, śpiewało i tańczyło do angielskich piosenek. Imprezę prowadziły uczennice klasy VIII a: Martyna Sadza i Dominika Szmalec, a nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwała Agnieszka Jasztal-Rdzanek (nauczycielka języka angielskiego).

Wszystkie występy oceniane i komentowane były przez jury w składzie: wicedyrektor szkoły Lilliana Adamczyk, Magdalena Majchrzyk, Magdalena Nowak, Natalia Kamińska, uczennica która zwyciężyła w ubiegłorocznym konkursie oraz gościnnie Maja Adamiak, która jest absolwentką SP nr 11 i Gimnazjum nr 3 oraz utalentowaną piosenkarką.

Pierwsze miejsce zdobył Filip Styś, uczeń klasy piątej, który rozbawił i zachwycił, a właściwie oczarował wszystkich swoją charyzmą i pokazem sztuczek magicznych. Drugie miejsce zajęła Julia Krupa, uczennica klasy siódmej. Julia zaprezentowała i opowiedziała o książce, którą napisała po angielsku – „The Chronicles of Astaria”, o walce dobra i zła, a akcja toczy się w fantastycznym świecie smoków. Trzecie miejsce zostało przyznane ex aequo Julii Piwowarczyk (kl. VIII a) za wykonanie piosenki „All of me” John`a Legend oraz Marcelowi Kasperkiewiczowi i Bartkowi Nogajskiemu (kl. IV d) za pokaz rzeźb. Pasją chłopców jest rzeźbienie w drewnie.

Konkurs uatrakcyjnił występ Mai Adamiak, która zaprezentowała piosenki w języku angielskim, a widownia nagrodziła ją gromkimi brawami.

Dla wszystkich była to bardzo udana impreza

(J.R.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *