Strona główna / Gazeta młodych / „Dzień otwarty” w Urzędzie Skarbowym

„Dzień otwarty” w Urzędzie Skarbowym

 

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Starachowicach zaprasza dzieci i młodzież, spędzających wakacje w mieście, na „Dzień otwarty”  w urzędzie skarbowym, który odbędzie się 29 lipca 2019 r. w godzinach 10.00-14.00.

Celem organizacji spotkania jest przybliżenie roli i zadań Krajowej Administracji Skarbowej realizowanych przez  urzędy skarbowe i urzędy celno-skarbowe.

W programie „Dnia otwartego” zaplanowano: spotkanie z naczelnikiem i  urzędnikami na stanowiskach pracy oraz z przedstawicielem Izby Administracji Skarbowej w Kielcach, a także prezentacje multimedialne, filmy na temat pracy funkcjonariuszy celno-skarbowych, eksponaty z okazami CITES, tj. wyrobami z gatunków chronionych, zarekwirowane turystom przy próbie przemytu, m.in. koralowce, wyroby ze skór węża i krokodyla i wiele innych. Będzie też rozwiązywanie krzyżówek i rebusów o tematyce podatkowej.

Serdecznie zapraszamy młodzież, dzieci wraz z opiekunami do odwiedzenia Urzędu Skarbowego w Starachowicach i udział w spotkaniu. Rozpocznie się o godz. 10.00  w Sali Konferencyjnej  urzędu skarbowego – I p. Osobą kontaktową w urzędzie w zakresie organizacji „Dnia otwartego” – jest Jadwiga Wójcicka, tel. 728 442 717,  e-mail jadwiga.wojcicka@mf.gov.pl

(m)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *