Strona główna / Gazeta młodych / Kolejny tydzień z atrakcjami
Uczestników akcji odwiedziły z pogadanką panie z Urzędu Skarbowego

Kolejny tydzień z atrakcjami

 

Zajęcia rekreacyjne w Stajni pod Dębem, to stały punkt programu letniego wypoczynku dla dzieci z osiedla Południe. Czekało na nich wiele atrakcji oraz jazda konna i zamek – zjeżdżalnia, a zabawa zakończyła się wspólnym posiłkiem przy ognisku. Kiełbaski smakowały wybornie.

Na zajęcia rekreacyjnie wyruszyli nad zalew Piachy, gdzie dzieci zostały przeszkolone przez pracujących tam ratowników, jak bezpiecznie korzystać z kąpieli w zbiorniku wodnym. Ten fachowy instruktarz niewątpliwie przyda się wszystkim uczestnikom zajęć. Zorganizowano też gry i zabawy ruchowe ph. „W zdrowym ciele zdrowy duch”,

W ramach akcji „Wakacje z Wanacją” ruszyła szkółka tańca i warsztaty muzyczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem uczestników. Odbyły się też zajęcia edukacyjne ph. „Zagraniczne podróże. Bezpieczeństwo i podatki”, które poprowadziły panie: Jadwiga Wójcicka z Urzędu Skarbowego w Starachowicach oraz Joanna Kępa z Izby Administracji Skarbowej w Kielcach, a zakończyły się konkursami, grami i zabawami edukacyjnymi.

Tydzień zakończył się warsztatami kulinarnymi w Pubie Strych oraz pokazem mody. Dzieci prezentowały swoje stroje w trzech kategoriach: elegancko, bajkowo i sportowo. Wszyscy otrzymali nagrody ufundowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową Lokatorsko – Własnościową „Wanacja”.

Uczestników akcji odwiedziły z pogadanką panie z Urzędu Skarbowego
Był pokaz mody
W programie są też gry i zabawy

(az)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *