Z raportów

 

Nie wyhamowali

W niedzielę (14 lipca br.), ok. godz. 17 na „krajówce` w Brodach, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. 51 – latka kierująca renaultem zamierzała wykonać manewr skrętu w lewo, za nią zatrzymał się VW polo, kierowany przez 22 – latkę. Natomiast seat, za kierownicą którego siedziała 62-latka, nie wyhamował, uderzając w tył poprzedzającego go auta. Kierujące były trzeźwe. Sprawczyni kolizji, 62-latka została ukarana mandatem.

Tego samego dnia, przed godziną 18.00, doszło na tej samej drodze w Brodach do kolejnego zderzenia aut.  Kierowca jadący VW passatem najechał na tył samochodu marki opel vectra. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Mężczyznom nic się nie stało, sprawca kolizji od stróżów prawa otrzymał mandat.

 

Poszedł na spacer, wróci za 2 lata

W poniedziałek (15 lipca br.) po godzinie 10.00, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bodzentynie podczas interwencji na terenie miasta, zwrócili uwagę na przechodzącego mężczyznę, którego twarz wydała im się znajoma. Szybko skojarzyli, że przechodniem jest doskonale im znany 28- latek, który powinien znajdować się w zakładzie karnym i ich przypuszczenia były trafne. Mężczyzna był bowiem poszukiwany, by odbyć karę 2 lat więzienia za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

 

15 – latka trafiła do szpitala

Na DK 42 w Kuczowie w poniedziałkowe (15 lipca br.) wczesne popołudnie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na prostym odcinku drogi,  42-letni kierowca ciężarowego volvo nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył osobowego auta marki ford kierowanego przez 48 – letniego mężczyznę. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia, do szpitala została przewieziona 15 – letnia pasażerka osobówki. Sprawa będzie mieć finał w Sądzie Rejonowym w Starachowicach.

 

Ociepli sobie dom? 

Z terenu jednej z placówek oświatowych w gminie Mirzec, we wtorek (16 lipca br.), nieznany sprawca ukradł 60 sztuk paczek styropianu o wartości 3600 złotych.

 

Ukradł „pastucha”

        19 lipca br. po godz.13.30, złodziej ukradł z terenu prywatnej posesji w gminie Mirzec urządzenie służące do pilnowania bydła, tzw. „pastucha” wraz z akumulatorem. Właścicielka oszacowała straty na 1500 złotych.

 Uderzyła w słup

W piątek (19 lipca br.) przed godz. 19.00 na ul. Sportowej w Starachowicach, kobieta jadąca fordem focusem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w słup oświetleniowy. Nic groźnego jej się nie stało, uszkodzone jest tylko ogrodzenie posesji.

 

Ranni w Bodzentynie

   20 lipca br. o godz. 11. 30 w Bodzentynie, kierujący citroenem 70-latek (trzeźwy), na skrzyżowaniu ulic Południowa – Szermentowskiego – Świętokrzyska, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu motocyklem yamaha 66-latkowi (trzeźwy) i doszło do zderzenia. Do szpitala przewieziono kierowcę auta i motocyklistę.

 

(azab)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *