28.1 C
Starachowice
sobota, 8/08/2020
Strona główna W numerze W czasie deszczu dzieci też chcą się bawić

W czasie deszczu dzieci też chcą się bawić

 

Najciekawsze pomysły poparte interesującymi gadżetami na nic się zdadzą, gdy Boreasz co rusz podsyła nad place zabaw granatowe i ciężkie cumulusy. Tak było w ubiegłą środę na osiedlu Szlakowisko i gdy tylko zaczęło kropić, dzieci szybciutko czmychały do sali widowiskowej.

Na początku próbowano pochwalić się swoim talentem rysując kredami fantastyczne kompozycje, ale na zadziwienie świata swoimi zdolnościami przyjdzie jeszcze pogodny czas. Wobec tego dzieci przystąpiły do rozładowania swoich emocji zdobywając punkty za trafienia do kaczek. Najwięcej zgromadziła Natalia Bałtowska, mniej uzbierała Maja Bębenek, a „czerwoną latarnię” przyszło nieść Borysowi Ziółko.

Taczki to wspaniały pojazd, w którym kiedyś za bramę wywożono dyrektorów. Dzisiaj natomiast dobrze służą działkowiczom i dzieciom rywalizujących między sobą w przejazdach na czas. Najszybszymi taczkowymi na Szlakowisku zostali: Maja Pietroń, Kamila Kozieł i Julia Bałtowska, a była ostra rywalizacja. Skaczące piłki najlepiej natomiast opanowali: Lena Pietroń, Borys Ziółko oraz Bogna Kutera. Spora grupa próbowała też swoich sił w dyscyplinie Wilhelma Tella, ale najlepszymi łowcami punktów byli: Laura Skiba, Szymon Bugajski oraz Kamila Kozieł.

Dużą popularnością cieszyły się rzuty do bramki z tzw. kieszeniami (punktowanymi). Nie wiadomo jak ona to robi, ale znów jest na czołowym miejscu. Oczywiście chodzi o Natalię Bałtowską, która wygrała tę dyscyplinę. Na drugich równorzędnych pozycjach znaleźli się: Jakub Maciąg i Borys Ziółko, a najniższy stopień na pudle zajęła ambitna Bogna Kutera. Prawdziwą niespodzianką stały się rzuty do słynnych „portek Depardieu”, w których wszyscy zajęli pierwsze miejsca, bo każdy zdobył po 10 pkt, a byli to: Szymon Bugajski, Bogna Kutera, Laura Skiba, Marysia Linek, Zosia Szeląg i Natalia Bałtowska. Do odnotowania zostały jeszcze rzuty lotkami do tarczy, w których celnością popisali się: Maja Bębenek, Laura Skiba oraz Borys Ziółko.

Moje okulary są najpiękniejsze

Słyszałam, że w deszcze biorą leszcze

Dekorowanie terenu

Odpoczynek

Dzieci przybywało z każdą minutą

 

OMAR

 

Poprzedni artykułNowe wiaty przystankowe
Następny artykułMistrzowie plażówki znani
[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x