Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety wzmocnią twoją intuicję i ułatwią ci kontakty z ludźmi. Te cechy przydadzą się do rozwiązywania problemów rodzinnych. Łatwiej nawiążesz znajomości i wejdziesz w nowe środowiska. Wieczorami będziesz miał czas na to, aby porozmyślać i porozmawiać. Przyjrzysz się swoim związkom rodzinnym i uczuciom do niektórych krewnych. Może być ku temu okazja także na wczasach.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Atrakcji i przyjemności będzie jak na lekarstwo. Okres zapowiada się bardzo pracowicie. W biurze trzeba będzie zastępować nieobecnych kolegów. Ci, którzy wybierają się na wakacje, zaczną się pakować i przygotowywać. Urlopowicze będą musieli pomyśleć o zakupach albo wezmą udział w jakichś ciężkich zmaganiach, na przykład zawodach. Ten intensywny czas mimo wszystko bardzo dobrze na ciebie wpłynie i sprawi, że odzyskasz energię.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Udany okres zwłaszcza dla tych, którzy nie muszą pracować. Będzie czas na to, aby poleniuchować i przyjemnie spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Całkiem możliwe, że zaliczysz planowany relaks. Ci, którzy nie są nad wodą, pojadą do lasu lub na wycieczkę. Twoje związki rodzinne i przyjacielskie jeszcze się pogłębią,  staną się prawdziwsze i bardziej szczere. W pracy będzie bardzo przyjemna atmosfera.

 

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Relacje z bliskimi odmienią się na lepsze, lecz raczej nie za pomocą czarodziejskiej różdżki. Coś musicie w sobie przełamać, a może z czegoś zrezygnować. Spodziewaj się, że niebawem poczujesz się bardziej komfortowo i dojdziesz do wniosku, że warto było się pomęczyć i stawić czoło problemom. Masz teraz spore przebicie i większy wpływ na ludzi. Udadzą się wycieczki, podróże i dalsze wyprawy.    

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Pod twoim adresem ktoś będzie kierował pretensje i robił ci wyrzuty. Nie ma co się denerwować, a najlepiej obrócić tę sytuację na swoją korzyść. To jest okazja, aby raz na zawsze przeciąć ciąg pretensji i jasno przedstawić swoje stanowisko. Nie siedź cicho, powiedz, co myślisz, a lepiej się poczujesz. Przed tobą rodzinne spotkania, celebrowanie wspólnych posiłków. Może to być jakaś ważna uroczystość, np. chrzciny, wesele lub imieniny.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Nie skupiaj się na szczegółach i drobiazgach, bo stracisz z oczu główny cel. Twoim żywiołem będzie teraz zarabianie pieniędzy i zmaganie się z konkurencją. Za jakiś czas, od tego, co teraz wywalczysz, będziesz odcinał kupony. Wzmocnią się u ciebie cechy charakterystyczne dla ludzi sukcesu, a też zapewne zaczniesz nad sobą pracować pod tym względem. Zabierzesz się za zadania niemal niewykonalne.

 

 Waga (24 września – 23 października)

Planety będą ci bardzo życzliwe. Czego się dotkniesz, to się uda i wprawi cię w zadowolenie. W kontaktach z otoczeniem będziesz pełna sympatii i zrozumienia. Ze strony innych także możesz oczekiwać pomocy i dobrych życzeń. Wystarczy ci sił, samozaparcia i ambicji, aby przeprowadzić nie tylko kosmetyczne zmiany w życiu, lecz zabrać się także za coś poważnego, co ci przestało pasować. Jednak zachowaj ostrożność na drodze i dbaj o zdrowie.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

W pracy i przy obowiązkach musisz liczyć na siebie, bo ktoś obok ciebie tylko dużo gada, a mało robi. Wszelkie słodkie słówka i uśmiechy mogą być nieszczere. Rozczarujesz się, wierząc innym. Jeśli na twojej drodze nie będzie przeszkód, to sama je sobie zrobisz, gdyż masz już taki charakter, że musisz dać sobie w kość, aby sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Osiągniesz wszystko, za co się weźmiesz, jeśli wymaga to uporu.

 

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Masz przed sobą spokojny tydzień, dopiero pod koniec może być trochę zamieszania. W życiu codziennym nastąpią jakieś komplikacje albo wypadnie ci jakiś nagły wyjazd. Nagle trzeba się będzie bardzo śpieszyć, a to może cię doprowadzić do nadmiernej nerwowości. Uważaj, aby niczego nie zgubić lub nie zapomnieć. Za to zdrowie ci dopisze i będziesz w bardzo dobrej formie fizycznej. Poczujesz, że możesz góry przenosić.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Udowodnisz innym, co potrafisz. Zadania, przy których dotąd potrzebowałeś pomocy, teraz wykonasz samodzielnie, a przy okazji jeszcze utrzesz nosa jakimś złośliwcom. Kto w ciebie nie wierzy, ten przeżyje zaskoczenie. To bardzo dobry czas, aby się sprężyć i załatwić jakąś trudną sprawę. Postawisz na swoim, przeprowadzisz ważną rozmowę i nie popełnisz błędów podczas ważnych transakcji i dużych zakupów.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Trochę zachorujesz na lenia i dojdziesz do wniosku, że robota nie zając, nie ucieknie. Ci, którzy nie wybrali się jeszcze na urlop, będą mieli ciężko, ale bez obaw możesz myśleć teraz o poważnych transakcjach, jak zakup auta albo domu czy mieszkania. Wiele energii włożysz w to, aby zdobyć czyjąś sympatię albo wkręcić się do kół towarzyskich. Zajmiesz się sprawami sercowymi i relacjami z ludźmi.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *