Strona główna / Wieści z gmin / Dyrektor ośrodka zdrowia zakończyła zawodową karierę

Dyrektor ośrodka zdrowia zakończyła zawodową karierę

Pracę w gminnej służbie zdrowia rozpoczęła w 1984 roku, a przez 18 lat była dyrektorem SPZOZ w Mircu. Kariera dobiegła końca i podczas sesji Rady Gminy, 26 lipca br., pani doktor dziękował wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn.

– Doskonale łączyła pani funkcję lekarza oraz dyrektora ośrodka zdrowia. Dziękuję za wiele lat pracy oraz za trud włożony w nadzorowanie remontu ośrodka. Życzę wiele zdrowia, zadowolenia ze spełniających się planów i marzeń – powiedział Mirosław Seweryn.

– Cały czas starałam się traktować swoją pracę jak misję, a nie tylko jako pełnienie funkcji dyrektora. Czuję się częścią społeczności mirzeckiej i zawsze czułam się tu bardzo dobrze. Myślę, że mam powołanie do zawodu lekarza. Praca z ludźmi to jest bardzo dobra szkoła życia. Ten etap życia się kończy, ale zaczyna się kolejny. W pamięci pozostaną ludzie i zdarzenia, a warto zachować w sercu dobre wspomnienia – mówiła Elżbieta Tunia – Niewczas.

Obowiązki dyrektora Ośrodka Zdrowia w Mircu przejął doktor Janusz Krupa, a mirzeccy radni podjęli uchwałę o powołaniu komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na to stanowisko.

(azab)

fot. UG Mirzec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *