18.5 C
Starachowice
wtorek, 7/07/2020
Strona główna Gazeta młodych Ekologiczna publikacja

Ekologiczna publikacja

I Liceum Ogólnokształcące, Miejska Biblioteka Publiczna i Szkoła Podstawowa nr 6 im. Obrońców Westerplatte w Starachowicach zaprosili do udziału w konkursie „Pamiętajcie o ogrodach. Zielona energia dla Ziemi” firmę Celsium. Efektem tej współpracy jest publikacja, w której znalazły się wybrane wiersze oraz prace plastyczne uczestników.

Tematem prac było przedstawienie piękna natury, dbałości o środowisko i problematyki smogu w polskich miastach. Zadaniem projektu jest budzenie świadomości ekologicznej i kształtowanie podstaw proekologicznych u młodzieży. Książeczki zostały przekazane starachowickim szkołom.

– Cieszymy się tak wielkim zainteresowaniem tematyką ochrony środowiska!To właśnie od najmłodszych warto rozpocząć rozwijanie wiedzy na temat ekologii, by ochrona środowiska była codziennym nawykiem. Wszyscy wspólnie twórzmy przestrzeń, w której żyjemy i dbajmy o nią! – mówią organizatorzy.

Książeczka do pobrania w wersji PDF: http://www.celsium.pl/uploads/pdf/ksiazka_online.pdf

(az)

fot. archiwum prywatne

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: 4 zachorowania, 16 ozdrowień w regionie. Wśród zakażonych 2 dziewczynki...

Ministerstwo Zdrowia we wtorkowym (7 lipca) komunikacie potwierdziło 257 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w...
0
Dodaj komentarzx
()
x