Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Uważaj, bo ktoś nowo poznany może przełamać twoje opory i nieźle namieszać ci w życiu. Szczególnie, jeśli ostatnio przeżywacie z partnerem trochę gorsze dni. Poróżnić was mogą sprawy materialne albo nadmierne ambicje jednej ze stron. Najlepiej zrobisz, jeśli zdasz się na uczucia albo gdzieś wyjedziesz na jakiś czas, a potem z całą pewnością zatęsknisz i zapomnisz o niesnaskach. W pracy czeka cię istne urwanie głowy.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

   Kto szuka dodatkowego zajęcia lub sezonowej pracy, ten teraz ma duże szanse. Pojawi się okazja łatwego zarobku, ale będzie trzeba trochę pogłówkować. Nie szukaj wymówek, aby odłożyć na później ważne zadania. Nie każ także innym czekać na siebie i spełnij to, co obiecałeś zrobić. Planety nie radzą teraz przeprowadzać większych zmian, bo w późniejszym czasie ze swoich posunięć możesz nie być zadowolony.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

To nie jest dobry czas, aby podpisywać umowy, zawierać transakcje czy decydować o poważnych wydatkach. To jest odpowiedni moment, aby leżeć na kocu w promieniach słońca i patrzeć w niebo, rozmyślając o tym, co w najbliższej przyszłości chciałbyś osiągnąć. Albo analizując niedawno obejrzany film. To jest także czas na nowe znajomości. Poznasz kogoś, kto cię natchnie na grupowych zajęciach, w parku albo na wycieczce.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Najbliższy czas możesz spędzić za kierownicą lub jako pasażer. Czekają cię wyjazdy, wycieczki, podróże. Będziesz zmęczony, ale przynajmniej wiele zobaczysz i pozwiedzasz. Poczujesz się tak, jak lubisz – wykończony, ale zadowolony. I zapomnisz wreszcie o kłopotach codziennego życia. Ci, którzy jednak nie zdołają się wyrwać, nie będą zadowoleni. Robota będzie wam się rozłazić w rękach.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Jeśli nie trzeba się zajmować niczym poważnym, to będzie miło i wesoło. Znajdziesz doskonałe towarzystwo, ludzi młodych duchem. Doskonale będziesz się czuł także z dziećmi. Jeżeli jesteś na urlopie, to czeka cię czas wypełniony śmiechem i zabawą. Lecz jeżeli masz pełno pracy na głowie, to trzeba się będzie zmierzyć z nowymi wyzwaniami. Będzie trochę stresu, ale spokój i optymizm cię uratują.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

W domu nie będzie spokoju. Jesteś teraz zbyt nerwowa, za dużo kalkulujesz i dzielisz włos na czworo. Wciąż masz wymagania, których inni nie są w stanie spełnić albo po prostu nie rozumieją, dlaczego mają to robić. Najlepiej przestać się czepiać drobiazgów i zwrócić uwagę na najlepsze cechy domowników i ludzi, którzy cię otaczają. Jeśli otworzysz oczy, to zauważysz, że coś mało istotnego przesłoniło ci horyzont.

   

  Waga (24 września – 23 października)

Trzeba będzie porozmawiać o poważnych sprawach. Być może o pieniądzach, inwestycjach, interesach, bo zauważysz, że przyszłość nie kształtuje się w różowych kolorach. Zdążysz zareagować, zanim wszystko na poważnie się zepsuje i trudno się będzie wykaraskać z kłopotów. Koniecznie pospłacaj długi, nie zalegaj z opłatami. Sprawdź czy nie masz jakiegoś poważnego zobowiązania, o którym zapomniałaś.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Planetarna aura zachęci cię do zajmowania się poważnymi sprawami. Zaczniesz oszczędzać na jakiś ważny cel lub na wyjazd. Zaplanujesz zwiedzanie pięknego miasta. Wykażesz się zdolnościami manualnymi i zrobisz coś ładnego, poprawiającego wystrój twojego domu. Mniej się będziesz denerwować, przestaniesz się także stresować. Nie będziesz się oglądać za siebie i podejmiesz decyzje dotyczące twojej przyszłości zawodowej.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Szybko i sprawnie wszystko załatwisz. Dogadasz się ze znajomymi i rodziną. Dotrzymasz umów i ustalonych terminów. Ktoś cię za to doceni i pochwali. Łatwo się skoncentrujesz i niczego nie pomylisz. Możesz się zadurzyć, ulec jakiejś fascynacji i to będzie miłe. W życiu uczuciowym zdarzą się radosne niespodzianki, np. dostaniesz dobre wiadomości, ktoś z bliskich cię mile zaskoczy albo weźmiesz udział w upojnym spotkaniu.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Bardzo dobry czas na załatwianie ważnych spraw, trudne rozmowy i dochodzenie swoich praw. Możesz składać reklamacje i wysyłać pisma do urzędów. W weekend czekają cię imprezy towarzyskie, zabawy, festyny, koncerty. W interesach jest zalecana ostrożność, zachowaj rezerwę wobec ofert i propozycji. Zwycięsko wyjdziesz z ewentualnych sporów, będziesz stanowczy i asertywny. Teraz potrafisz walczyć o swoje.

   

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  Będziesz podróżować lub przyjmować gości. Niektórzy z was sami udadzą się w gościnę. Ci na urlopach udadzą się na wycieczki albo na imprezy sportowe. Trochę będzie zamieszania w życiu rodzinnym, zwłaszcza jeśli w otoczeniu są małe dzieci. W pracy podczas twojej nieobecności będzie spokój, bez obaw możesz wypoczywać. Wykażesz sporo inwencji w organizowaniu wolnego czasu. Rodzina lub znajomi będą zachwyceni pomysłami.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Możesz teraz wiele osiągnąć, np. pokonać swoje słabości i wreszcie podjąć jakąś ważną decyzję. To bardzo dobry moment na podróż. Ci, którzy wybiorą się gdzieś daleko, o niczym nie zapomną, niczego nie zgubią i nie spotka ich żadna niedogodność. Przybędzie ci optymizmu i pewności siebie. Niektórzy z was być może odważą się na jakieś szaleństwo. Swoją przyszłość zobaczysz w jasnych barwach.

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *