-9.3 C
Starachowice
niedziela, 17/01/2021

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

   To jest twój czas. Jesteś w świetnej formie i masz bardzo dobry wpływ na ludzi. Przy tobie nawet najgroźniejsi i najbardziej złośliwi staną się łagodni jak baranki. Wiele możesz osiągnąć wykorzystując swój wdzięk i inteligencję. Możliwe są bardzo interesujące znajomości. Najlepiej będzie ci na urlopie, bo odpoczywając nie trzeba się zajmować rachunkami, podsumowaniami i innymi sprawami, których nie lubisz.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Musisz wzmocnić czujność, być bardziej uważnym. Bo częściej niż zwykle możesz popełniać błędy i pomyłki, zarówno w sprawach biznesowych i finansowych, jak i w ocenie ludzi, na których trafisz. Zanim zaczniesz jakieś przedsięwzięcie, najpierw dobrze się do niego przygotuj, bo już na starcie mogą się pojawić problemy. Ale przy odrobinie samozaparcia i pomysłowości oczywiście je pokonasz.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Jeśli jesteś singlem, możesz stać się obiektem czyichś westchnień. Natomiast w związkach partnerskich dojdzie do głosu zazdrość. Różne nerwowe sytuacje zdarzą się na wakacjach. Pamiętaj, że zazdrość jest takim uczuciem, które świadczy o tym, że drugiej stronie na tobie zależy. Bądź więc wyrozumiały i ciesz się, że ktoś chce o ciebie walczyć. Jeżeli natomiast zostałeś w pracy, to zmobilizujesz się do załatwienia jakiejś ważnej sprawy.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Przed wyruszeniem w podróż koniecznie przejrzyj bagaż i sprawdź, czy niczego nie zapomniałeś. Żebyś tylko nie musiał się wracać z drogi. Dobry humor cię nie opuści. Masz teraz takie nastawienie do życia, że wszelkie niepowodzenia potrafisz obrócić w żart i podchodzisz do życia z dystansem. Ludzie docenią twoją pogodę ducha i będą do ciebie lgnąć jak pszczoły do plastra miodu. To może być bardzo miłe.  

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Czas co prawda ubogi w atrakcje, lecz za to udany pod innym względem. Ktoś pomoże ci w tym, co ma związek z materialną stroną życia. W trudnych sprawach możesz liczyć na różne ułatwienia oraz łut szczęścia. Znajdziesz lekarstwo na pewne problemy, które ostatnio się ujawniły. Niewykluczone, że dokonasz zdecydowanych posunięć organizacyjnych w sprawach rodzinnych i tym samym zejdzie z ciebie część obowiązków.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Najważniejsze będzie to, co dzieje się między tobą a innymi ludźmi. Spodziewaj się przełomu w życiu uczuciowym. Pary przeżywające kryzys czekają ważne rozstrzygnięcia. Miłość smakować będzie słodko, ale w tym koktajlu znajdzie się także trochę goryczy. Czyjeś szczere wyznanie może cię speszyć, lecz w końcu dojdziesz do siebie i się uspokoisz. Jednocześnie możesz zaznać wiele życzliwości ze strony całkiem obcych ludzi.

   

  Waga (24 września – 23 października)

Single mogą stworzyć satysfakcjonujący stały związek, a nawet zawędrować przed ołtarz. Zaobrączkowani pójdą na wesele lub jakąś inną ważną rodzinną uroczystość. Macie także szanse znaleźć dobrych wspólników w biznesie, a poznane osoby będą wam życzliwe i pomocne w interesach, finansach, oraz codziennych obowiązkach. W pracy bez większych potknięć, choć niektórzy doświadczą zazdrości współpracowników.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Jeżeli poznasz kogoś interesującego, to kuj żelazo, póki gorące. Wykorzystaj nastrój chwili oraz emocje, bo gdy zaczniesz się zastanawiać i rozważać, co zrobić,  czar pryśnie. Zdołasz się wyrwać z domu, spędzić trochę czasu z krewnymi lub znajomymi. Porozmawiacie o ważnych sprawach i dostaniesz od nich wsparcie. Warto połączyć życie towarzyskie z aktywnością ruchową. Zacznij uprawiać jakiś sport lub przynajmniej wsiądź na rower.

 

 

 

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Planety sprzyjają teraz tym, którzy mają na głowie sprawy finansowe. Różne rozliczenia, rachunki, wypełnianie deklaracji oraz spłatę długów. Jeśli masz jakiś debet lub brakuje ci pieniędzy do końca miesiąca, to niebawem, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, sytuacja się odmieni i nie będziesz z takim utęsknieniem czekał do wypłaty. Twoje zalety to sumienność i uczciwość. Zostaną zauważone i docenione.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

  Może nastąpić przełom w twoich kontaktach z pewną osobą. Przekonacie się, że jesteście sobie bliscy, i to bardzo. Dojdziesz do wniosku, że dni są coraz piękniejsze, a ty jesteś po prostu szczęśliwy. Trzeba będzie spełnić różne zobowiązania wobec najbliższych. Jeśli zapraszałeś daleką rodzinę na wakacje albo obiecywałeś, że do niej pojedziesz, to teraz trzeba będzie dotrzymać słowa. Nawet jeśli nie bardzo ci się to podoba.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  W twoim związku zacznie być ciekawiej, barwniej, lecz nie powinieneś w każdej sytuacji i za wszelką cenę forsować swojego zdania. Czasem trzeba ustąpić albo przynajmniej przeprowadzić negocjacje. W pracy i interesach nie bądź zachłanny i egoistyczny, bo to się obróci przeciwko tobie. Bliscy będą wymagali od ciebie większej inicjatywy i pomysłowości, a nawet poświęcenia swoich osobistych planów na ich rzecz. Wszystko w twoich rękach.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

  Zrodziły się w tobie duże ambicje, zwłaszcza jeśli chodzi o posiadanie pewnych dóbr. Wciąż komuś zazdrościsz, analizujesz, co kto ma i porównujesz do siebie. Bądź pewien, że nie jest to dobra droga do osiągnięcia szczęścia. Możesz także skonfliktować się z otoczeniem, a twój zły humor doprowadzi do awantur domowych. Najlepiej w takich sytuacjach robić to, co masz przed nosem i cieszyć się z tego, co masz.

 

Georgina

 

Poprzedni artykułMamy drużynę na wygranie ligi?
Następny artykułUśmiechnij się
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x