Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Aktualności 12 sierpnia 2019

Najszybsza policjantka w kraju

Sierż. szt. Anna Kroner z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach została mistrzynią Polski policjantek w kolarstwie szosowym.

To nie był pierwszy start pani sierżant w Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym wokół Bukowiny Tatrzańskiej. W ubiegłorocznej edycji zdobyła srebrny medal, a w mistrzostwach rozegranych 9 sierpnia br. w ramach Tour de Pologne Amatorów sierż. szt. Anna Kroner z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach okazała się najszybszą policjantką w kraju.

Nasza pani sierżant mistrzynią kraju!

W Tour de Pologne Amatorów wystartowało 9 sierpnia br. Bukowinie Tatrzańskiej 2800 kolarzy z całej Polski, a w rozgrywanych w jego ramach III Górskich Mistrzostwach Policji w kolarstwie szosowym blisko 100 policjantów. Rywalizowali na dystansie 60 km, na trasie z wymagającymi podjazdami i szybkimi zjazdami o łącznej sumie przewyższeń liczącej 1300 metrów. Najszybszą policjantką w kraju, a tym samym Mistrzynią Polski Policjantek, została sierż. szt. Anna Kroner z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Wśród panów najszybszy był sierż. szt. Krzysztof Parma z KPP w Stalowej Woli.

Dekoracji zwycięzców dokonał komendant główny policji, gen. insp. Jarosław Szymczyk wraz mł. insp. Dariuszem Ziębą, dyrektorem Biura Operacji Antyterrorystycznych KGP, którzy też  startowali w wyścigu.