Strona główna / Aktualności / Pomóżmy Angelice wrócić do zdrowia

Pomóżmy Angelice wrócić do zdrowia

Dramat rozegrał się 14 maja br. rano. Prowadzony przez młodego mężczyznę volkswagen w pewnym momencie na prostym odcinku zjechał na prawą stronę i potrącił dwie osoby czekające na przystanku. Ucierpiały 15. i 55-latka. Obie trafiły do szpitala, starsza doznała złamania nogi. Stan Angeliki lekarze określali jako ciężki.

Nastolatka miała połamane nogi, uszkodzony kręgosłup i stłuczone płuca. Życie młodej dziewczyny udało się uratować. Niestety, obrażenia jakich doznała są bardzo poważne. Nadal w stanie śpiączki przebywa w Klinice Budzik. Specjaliści robią wszystko, by Angelika się wybudziła.. Potrzebne są jednak pieniądze na rehabilitację i specjalne ortezy.

Przyjaciele młodej dziewczyny postanowili pomóc. W czwartek, 15 sierpnia nad Zalewem w Wilkowie w gminie Bodzentyn, odbędzie się Festyn Rodzinny na Rzecz Angeliki. Cała zebrana kwota będzie przekazana na rehabilitację oraz leczenie Angeliki.

– Gwarantujemy dobrą zabawę w przyjaznej atmosferze, przy genialnej muzyce. Dla najmłodszych będą zorganizowane animacje oraz zabawy, dla nieco starszych grill i konkursy – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

(azab)

fot. FB/FestynRodzinnyNaRzeczAngeliki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *