Strona główna / Aktualności / Wybrali dyrektora

Wybrali dyrektora

Nowo wybrany dyrektor spełnia wymagania stawiane jako obligatoryjne.

– Wykazał się dobrą znajomością przepisów i zagadnień określonych w ogłoszeniu o naborze. Zostało to potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kluczowym punktem w ocenie Komisji była koncepcja zaproponowana przez kandydata. Przedstawił on interesujący, konkretny plan rozwoju Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach, spójny z oczekiwaniami prezydenta miasta oraz realny do wdrożenia. Ponadto kandydat posiada cechy charakteru i odpowiednią motywacją niezbędną do sprawowania funkcji na stanowisku kierowniczym – czytamy w komunikacie UM.

46 – letni Sławomir Nojek urodził się w Starachowicach. Tutaj też uczęszczał do szkoły podstawowej i średniej. Od 1991 roku, przez 20 lat służył w Wojsku Polskim, jako żołnierz zawodowy logistyki. Od 10 lat mieszka w Szydłowcu, był radnym Rady Powiatu Szydłowieckiego poprzedniej kadencji. Aktywnie uczestniczy w działalności organizacji społecznych. Obecnie jest słuchaczem studiów podyplomowych Master of Business Administration na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Żonaty, ma dwoje dzieci.

– Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach to nie tylko administrowanie obiektów, to czynny udział w życiu sportowym i rekreacyjnym miasta. Dziś w Starachowicach nie ma problemu z aktywnością dzieci i młodzieży, co pokazują statystyki, ilość działających klubów i stowarzyszeń, liczba trenujących w nich dzieci i młodzieży jak również olbrzymie obłożenie obiektów sportowych podczas realizacji przez nie zajęć i treningów. Cieszy również aktywność seniorów. Edukacja i aktywizacja społeczności lokalnej oraz wspieranie działalności klubów i organizacji sportowych to będzie moje zadanie. (…) Chciałbym podjąć szereg działań, aby MOSiR stał się bardziej zauważalny w przedstawianiu mieszkańcom swojej oferty. Ważnym aspektem, będzie dla mnie rola rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej mieszkańców Starachowic – deklaruje Sławomir Nojek.

fot. archiwum prywatne

(azab)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *