Strona główna / Bezpieczeństwo / Kolizyjna środa na ulicach miasta

Kolizyjna środa na ulicach miasta

Miniona środa (14 sierpnia br.) okazała się pechowa. Pierwsza kolizja miała miejsce przed godz. 10.00 na al. Armii Krajowej. Kierujący samochodem marki peugeot, wyjeżdżający z parkingu przy komendzie policji skręcał w lewo. Włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej volkswagenem mieszkance Starachowic. Kobieta została przewieziona na SOR szpitala powiatowego, na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Kierujący byli trzeźwi.

Kierująca VW została zabrana do szpitala

Do kolejnego zdarzenia doszło na ulicy Ostrowieckiej, ok. godz. 12.40. Kierujący samochodem marki audi 54 – letni mężczyzna, jadący od strony Starachowic w kierunku Ostrowca Świętokrzyskiego, chciał skręcić z drogi głównej w lewo do sklepu. Jadący za nim 73-letni kierowca nie zachował ostrożności, nie wyhamował i uderzył fiatem uno w tył audi. Sprawca został ukarany mandatem.

Przed godz. 13.00 doszło do kolizji dwóch aut na DK 42

Przed godziną 14.00 na ulicy Iłżeckiej, kierowca jadący fordem transitem nie dostosował natomiast prędkości do warunków panujących na drodze i samochód się wywrócił na bok. Kierowca został zabrany do szpitala, na szczęście nic mu się nie stało. Mężczyzna został ukarany mandatem, ponadto policjanci zatrzymali mu dowód rejestracyjny pojazdu.

Na ulicy Iłżeckiej kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i pojazd się wywrócił

(azab)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *