Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Dosyć dużo spraw będziesz miał na głowie. Pamiętaj, żeby nie forsować swojego organizmu i znaleźć czas również na odpoczynek i relaks. Nie rób także wszystkiego zbyt szybko, bo wyjdzie chaos i się pogubisz. Poza tym nie zapominaj o uśmiechu oraz o tym, że lepiej być miłym dla ludzi, a wtedy odpowiedzą ci tym samym. No chyba, że chcesz się denerwować i nakręcać samymi negatywnymi emocjami.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Postanowisz pomóc komuś w kłopotach, a twoje rady będą bardzo cenne. Jednak pamiętaj, aby nie przesadzać, bo możesz trafić na osobę, która zechce więcej i wejdzie ci na głowę. Znajdziesz w sobie silę do uporania się z zaległościami. Posprzątasz wreszcie piwnicę lub garderobę, zrobisz porządki w szafie. Nie zapomnij, aby na koniec wyznaczyć sobie jakąś nagrodę i zrobić przyjemność.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

W głowie pojawią ci się ciekawe koncepcje dotyczące rozwoju życia osobistego, a być może także rozkręcania biznesu. Dojdziesz do wniosku, że nie masz innego wyjścia, musisz coś sam zacząć robić. Wszystko, co teraz rozpoczniesz lub zainicjujesz, w przyszłości pięknie się rozwinie i przyniesie ci kokosy. Choć bądź pewien, że na początku będzie trudno i trzeba się napracować, aby cokolwiek osiągnąć.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

W pracy pokażesz się od dobrej strony. Gdy inni nie będą wiedzieli co zrobić i jak zareagować, ty uratujesz sytuację i zapunktujesz. Nie martw się, jeśli od razu szef ci tego nie wynagrodzi. Co się odwlecze, to nie uciecze. Wieczorami pozwól sobie na nagrodę, jaką sobie wymarzyłeś. Planety namówią cię na jakieś szaleństwo. Spokojniejsi zapragną spotkać się z bliskimi i wspólnie z nimi odpocząć.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Problemy okażą się mniejsze niż sądziłeś, ludzie sympatyczniejsi, a cały świat wyda ci się piękniejszy. Planety zapowiadają powodzenie w miłości oraz w rozwiązywaniu spraw rodzinnych. Nawiążesz cenne znajomości i wpadniesz na genialne pomysły, na przykład, jak to zrobić, aby mniej pracować, a więcej zarabiać. Poza tym zdobędziesz nowych przyjaciół, którzy nie opuszczą cię w biedzie i wesprą w trudnych sytuacjach.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Zapomnisz o starych urazach i przestaniesz wybiegać myślami w przeszłość. Uspokoisz się nieco, a energię skierujesz na ważne sprawy dotyczące twojej przyszłości. Zadbasz o najbliższych, lecz nie obiecuj im więcej niż jesteś w stanie spełnić. Zaczniesz się więcej ruszać i rozwiniesz w sobie niespożytą energię. Poczujesz, że cię coś rozpiera i zechcesz zmagać się z przeszkodami życiowymi oraz sportowymi.

 

Waga (24 września – 23 października)

Planety nakazują, że powinnaś się więcej ruszać. Ale nie musisz chodzić sama na aerobik lub biegać ze słuchawkami po chodnikach. Najlepiej zrobisz, jeśli wyjdziesz na spacer z partnerem lub z kimś z tobą zaprzyjaźnionym. Będziesz miała powodzenie w trakcie ważnych spotkań, egzaminów lub negocjacji. Mnóstwo energii przekażesz ludziom w swoim otoczeniu. Częściej będziesz się uśmiechać i wybaczać błędy.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Trudno cię będzie odwieść od ryzykownych pomysłów. Zechcesz wyjechać w jakieś dzikie, mało znane miejsce lub zaczniesz uprawiać sport, który twojej rodzinie wyda się niebezpieczny. Skok ze spadochronem, wspinaczka po górach lub inne ekstremalne sporty wydadzą ci się teraz bardzo interesujące. Zamarzysz, aby oderwać się od codzienności i przekraczać granice, które dotąd wydawały się nieprzekraczalne.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będziesz w dobrym humorze. W pracy ktoś będzie cię wspierał, podpowiadał i pomagał. Szybko nadrobisz zaległości albo nauczysz się wreszcie czegoś, co do tej pory ci słabo szło. Wieczorami rozweseli cię krewny lub przyjaciel. Zadzwoni do ciebie lub przyjdzie i opowie coś bardzo zabawnego. Zdarzy się także dzień, gdy wybierzesz się na długie zakupy i znajdziesz coś bardzo ładnego i taniego.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Złą energię postaraj się wyładować podczas przebieżki w parku lub rowerowej wycieczki. Niektórzy z was dobrze zrobią, jeśli wybiorą się na górską wspinaczkę. Tym bardziej, że nadarzy się wspaniała okazja. To doskonały czas na prowadzenie poważnych dyskusji oraz uczenie się. Niektórzy wybiorą się niebawem na spóźnione, lecz znacznie tańsze wakacje do kraju, gdzie zawsze jest pięknie i przywiozą mnóstwo zdjęć oraz wspaniałych wspomnień.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

To tydzień, o jakim dawno marzyłeś. Przed tobą dużo odpoczynku, czytania oraz imprezowania. Ci, którzy są bardziej spokojni, wybiorą się do kina lub teatru albo do muzeum. Prawie każdy Wodnik zobaczy lub przeczyta coś bardzo ciekawego, co go zainspiruje i natchnie pomysłami na dalsze życie. Spotkasz ludzi, którzy ci pomogą w trudnych wyborach, podpowiedzą, co masz robić albo swoją postawą dadzą ci inspirujący przykład.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Nawet jeśli popełnisz jakieś błędy, to szybko je naprawisz. Co w konsekwencji da ci awans lub bardzo cenne informacje. Szybko będziesz się uczył i wyciągał wnioski na przyszłość. Postaraj się wsłuchać w swoją duszę i emocje. Najlepiej podczas jogi lub gotowania. Dobrze wpłynie na ciebie, jeśli upieczesz ciasto z dodatkiem czekolady, bo ona bardzo dobrze na ciebie działa. Ukoi twoje nerwy i zaczniesz się czuć o niebo lepiej.

 

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *