Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety będą na tyle przychylne, że pomogą ci załatwić wiele trudnych spraw. Dodadzą ci także energii i sprawią, że nie pokona cię żadna konkurencja w pracy, kuchni lub życiu osobistym. Od ukochanych osób dostaniesz wszystko, o co poprosisz. Bardzo ważne sprawy nieco zwolnią, lecz dzięki temu uda ci się więcej czasu wygospodarować dla bliskiej osoby, na której bardzo ci zależy. Będziesz pomysłowy.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

   Ktoś zacznie być zazdrosny o twoje sukcesy, a ty będziesz musiał się przed tą osobą obronić. Początkowo będzie trudno, stracisz trochę nerwów i się zestresujesz. Lecz w ostateczności osiągniesz sukces. Zabierzesz się za sprawy, które wymagają wysiłku i odwagi. Zapaleni sportowcy wybiorą się na wycieczkę w wysokie góry, a mniej usportowieni poprzestaną na rozmowie z kimś, kto jest bardzo groźny i pokażą, że z nimi nie ma przelewek.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Ktoś zechce wykorzystać twoje dobre serce, aby załatwić swoje sprawy i nawet nie podziękuje za pomoc. Jeśli nie chcesz być w ten sposób wykorzystany, to bądź ostrożny i za bardzo się nie spoufalaj. Natomiast jeżeli ci to jest obojętne, to się wyluzuj i czekaj, jak się sprawy dalej rozwiną. Z całą pewnością z korzyścią dla ciebie. Możesz mieć teraz więcej wydatków, ale z pewnością wydasz na przyjemności swoje lub najbliższych, więc nie ma czego żałować.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Pochłoną cię sprawy zawodowe i będziesz miał bardzo mało czasu na coś innego. Nawiążesz współpracę z ważnymi, wpływowymi osobami. Dobrze zrobisz, jeśli skupisz się na nowych znajomościach albo wybierzesz się na kursy lub szkolenia, na których poznasz nowych ludzi. Zostaniesz zauważony, a planety będą ci sprzyjać, nawet jeśli ci się początkowo wyda, że tak nie jest. Uda ci się przezwyciężyć trudne, zaległe problemy.    

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Unikniesz nerwowych sytuacji, które mogłyby zagrażać twojemu spokojowi, a także wyśpisz się wreszcie i odpoczniesz. Po głowie zaczną ci chodzić myśli, żeby zmienić wystrój mieszkania, coś przemeblować lub kupić. Tak się złoży, że spotkasz do tego dobrego doradcę, który podsunie ci różne pomysły. Jednak zanim zarządzisz remont generalny, zastanów się, na co ci starczy pieniędzy i nawet nie myśl o kredycie.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Nie zdradzaj stanu swojego konta nawet najbardziej zaufanym osobom. Bo niczym sępy wokół ciebie pojawią się do pożyczania lub podpowiadania, co masz kupić i za ile. Niebawem zacznie ci bardziej sprzyjać szczęście w sprawach finansowych, możliwa jest nawet jakaś wygrana w grach losowych. Zamiast myśli o pracy i obowiązkach, pojawią się bardziej romantyczne. Pomarzysz o przygodach i emocjonujących znajomościach.

   

  Waga (24 września – 23 października)

Sport, hobby, odpoczynek – to jest to dzięki czemu spędzisz czas miło i bez większych napięć. Nie zdenerwujesz się ani razu i nawet nie dotkną cię uszczypliwości złośliwców, którzy z zazdrością na ciebie patrzą. Ktoś przyniesie ci ciekawe plotki. Dowiesz się wcześniej, jakie zmiany wprowadza konkurencja albo co nowego szykuje szef. Nie przejmuj się niczym i rób to, co do ciebie należy, a wynikną z tego same korzyści.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

  Zdarzą się dni, kiedy będziesz się musiał liczyć z pewnymi przeciwnościami losu. Może ci zabraknąć na coś pieniędzy albo szef skieruje cię do niezwykle trudnej i przykrej dla ciebie pracy. W domu będą narzekać na jedzenie, krytykować, że za mało lub niedoprawione. Dobrze zrobisz, jeśli wszystko to zniesiesz ze spokojem. Uśmiechnij się i z optymizmem patrz przed siebie, a dojdziesz do wniosku, że to wszystko jest mało ważne.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Planety przyniosą ci powodzenie w miłości. Nie będziesz siedział w domu, ale wyjdziesz do ludzi. Wyjątkowo korzystnie będziesz się prezentować. Ci, którzy nie myślą o tym, że mogliby się zakochać, zajmą się domem. Ktoś będzie cię poganiał i namawiał do wielkich porządków lub do gotowania dla większej liczby osób. Jeśli to lubisz, to daj się temu ponieść, ale jeżeli to nie twoja bajka, powalcz.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Czas sprzyja rozwijaniu własnych zainteresowań. Dobrze zrobisz, jeśli odwiedzisz galerię, muzeum, księgarnię, teatr lub inne miejsce, w którym dzieje się coś ciekawego dla ciebie. Właśnie tam masz szanse wpaść na dobre pomysły, a także spotkać interesujące osoby. Nie uda ci się uciec przed planowaniem, sprzątaniem i zarządzaniem. W sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Sprawdzaj rachunki i nie daj się naciągnąć.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  Śmiało realizuj nowe pomysły. Okażą się trafione i dochodowe. Wszelkie trudności szybko miną, a dotychczasowi wrogowie przestaną być groźni. Świetnie ci pójdzie współpraca z ludźmi w każdej dziedzinie. Jeśli tylko zachowasz się dyplomatycznie, osiągniesz sukces. Jeżeli zdarzy się dzień, w którym poczujesz się nerwowy i wykończony, koniecznie odpocznij. Gdy będziesz czujny i spostrzegawczy, nie dasz się oszukać.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

  Czeka cię dużo interesujących wydarzeń, które będą wymagały podejmowania szybkich decyzji. Koniecznie zadbaj o to, abyś to ty miał wpływ na swoje życie, a nie inni, którzy uważają, że są mądrzejsi, bardziej doświadczeni lub ważniejsi. Nic bardziej mylnego. W razie trudności szukaj nowych rozwiązań i w rewolucyjny sposób podchodź do starych kłopotów. Zapomnisz o kompleksach dzięki komuś, kto cię pochwali i skomplementuje.

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *